Eshop

Dobrodruh.sk vám prináša vlastnú značku oblečenia, odzrkadľujúcu “dobrodružné” originálne ilustrácie s príbehom v limitovanej edícii. Každý návrh je jedinečný, tak ako priaznivci dobrodruha.

Unikátnymi návrhmi sa snažíme zvýšiť povedomie o Dobrodruh.sk, ako historicky prvej slovenskej webovej platforme spájajúcej ľudí s rovnakou filozofiou úcty k prírode, neutíchajúcej túžbe objavovať nové a posúvať vlastné hranice ako aj vytvárať komunitu ľudí, s rovnakým zmýšľaním. Dávame dôraz na kvalitu, materiál šetrný k životnému prostrediu a spoluprácu s lokálnymi dizajnérmi.

100% originál Dobrodruh

Všetkým dobrodruhom ponúkame kvalitné produkty, vyrobené z organickej česanej bavlny, šetrnej k prírode, loga navrhnuté a potlačené na Slovensku. Naše kolekcie vyrábame v limitovanej edícii, čo zaručuje ich originalitu a exkluzivitu.

Knihy

Tričká

 

 

MIKINY

 

O Dobrodruh.sk je známe, že je to pravdepodobne prvý skutočne nezávislý slovenský cestovateľský portál  založený pred 15-stimi rokmi Jozefom Teremom s  jednoduchou ideou - rozvíjať záujem širšej verejnosti o cestovanie, turistiku, históriu i kultúru Slovenska, cudzích národov a krajín.  Zároveň už päť rokov prevádzkujeme 1. cestovateľskú klubovňu a kaviareň na Slovensku - ktorá má ako inak názov Dobrodruh, kde spájame cestovateľov, turistov, objaviteľov, milovníkov cudzích kultúr a tých, čo radi spoznávajú svet. Vytvárame tak spoločne komunitu ľudí, ktorá sa vzájomne obohacuje. Túto filozofiu symbolizuje aj logo Dobrodruha, ktoré nájdete na každom našom tričku.