Tričko "Dobrodruh v srdci"

Dobrodruhov je na svete hŕba, no na Slovensku je iba jeden originál, navyše teraz v limitovanej edícii. Vždy plný nápadov na nove dobrodružstvá, taký je Jozef Terem, tvár a zakladateľ Dobrodruha.

Teší ho ľudí nielen spájať, ale najmä privádzať na nové cesty poznania. Aj vy sa stotožňujete s touto filozofiou? Vyjadrite to originálnym tričkom s Dobrodruhom na srdci. 

Materiál: Pri jej výrobe sme mysleli, v prvom rade, na prírodu a vyrobili ho z tej najkvalitnejšej organickej bavlny, 155 g/m2, šetrnej k životnému prostrediu. Ide o geneticky nemodifikovanú bavlnu, pri ktorej sa využíva namiesto syntetických hnojív hnoj, namiesto pesticídov kontrolovaní biologickí škodcovia a taktiež striedavé pestovanie, aby si pôda oddýchla.

Farba: Heather Grey/French Navy

CENA: 18,- euro

dobrodruh v srdci

dobrodruh v srdci

Veľkosti trička: M, L, XL, 2XL 

Model "Dobrodruh v srdci" ponúkame v unisex verzii. Pre výber tej správnej veľkosti odporúčame pozrieť si veľkostnú tabuľku.

tabuilka

Možnosti objednania:

1. Osobný odber v Bratislave priamo v cestovateľskej kaviarni Dobrodruh na Vajnorskej 3 v Bratislave (roh ulíc Vajnorská a Škultétyho pri Istropolise) denne od 9.00 – 22.00, v sobotu 10.00 - 22.00 a  v  nedeľu od 13.00 - 22.00. Platba je možná iba v hotovosti.

2. Vyplňte formulár nižšie. 

Do Text/poznámka prosím uveďte:

  • názov modelu
  • počet kusov
  • veľkosť  
  • svoje meno, priezvisko
  • telefónne číslo 
  • presnú adresu kam, si želáte tovar zaslať

- Cena tovaru nezahŕňa poštovné a balné vo výške 3 Eur, v  rámci celého Slovenska.

- Pri objednávke nad 50 Eur je poštovné a balné v  rámci Slovenska ZDARMA!  

POZOR: E-mailové objednávky prijaté po 20.12 nevieme zaručiť dodanie do Vianoc. Ak si želáte tovar ako darček na Vianoce, odporúčame osobný odber v Bratislave.

Ďalšie tričká a mikiny z edície Dobrodruh:

Objednať