Tričko “Objaviteľ”

Tvojím životným štýlom je úcta k prírode, zvieratám i  kultúram. Pri srdci ťa hreje ak s batohom na chrbte a  v  každom svale preciťuješ každý ujdený kilometer a objavuješ nepoznané. Miluješ originálne kúsky, ktoré nemá len tak hocikto. Model “Objaviteľ” je presne o tebe! 

Materiál: Pri výrobe trička sa myslelo v prvom rade na prírodu a vyrobili ho z tej najkvalitnejšej organickej česanej bavlny, 180 g/m2,  šetrnej k životnému prostrediu. Ide o  geneticky nemodifikovanú bavlnu, pri ktorej sa využíva namiesto syntetických hnojív hnoj, namiesto pesticídov kontrolovaní biologickí škodcovia a taktiež striedavé pestovanie, aby si pôda oddýchla. 

Farba: Cream Heather Grey

CENA: 20,- euro

tričko objavitel

objavitel

Veľkosti trička: 

M, L, XL, XXL

Model OBJAVITEĽ ponúkame v unisex verzii ale aj v dámskej verzii. Pre výber tej správnej veľkosti odporúčame pozrieť si veľkostnú tabuľku.

velkostná tabulka

Možnosti objednania:

1. Osobný odber v Bratislave priamo v cestovateľskej kaviarni Dobrodruh na Vajnorskej 3 v Bratislave (roh ulíc Vajnorská a Škultétyho pri Istropolise) denne od 9.00 – 22.00, v sobotu 10.00 - 22.00 a  v  nedeľu od 13.00 - 22.00. Platba je možná iba v hotovosti.

2. Vyplňte formulár nižšie. 

Do Text/poznámka prosím uveďte:

  • názov modelu
  • počet kusov
  • veľkosť  
  • svoje meno, priezvisko
  • telefónne číslo 
  • presnú adresu kam, si želáte tovar zaslať

- Cena tovaru nezahŕňa poštovné a balné vo výške 3 Eur, v  rámci celého Slovenska.

- Pri objednávke nad 50 Eur je poštovné a balné v  rámci Slovenska ZDARMA!  

POZOR: E-mailové objednávky prijaté po 20.12 nevieme zaručiť dodanie do Vianoc. Ak si želáte tovar ako darček na Vianoce, odporúčame osobný odber v Bratislave.

Ďalšie tričká a mikiny z edície Dobrodruh:

Objednať