Mikina Turista - fialková

Fialková mikina Turista je určená pre mužov aj ženy najmä ako voľnočasové trendové oblečenie, vhodné do spoločnosti, na šport, či večer na posedenie s priateľmi. Vyzerá sviežo, mladistvo a aj počas bežných aktivít dá hneď zďaleka najavo váš vzťah k prírode a aktívnemu pohybu. 

Materiál: Pri jej výrobe sme mysleli, v prvom rade, na prírodu a vyrobili ju z tej najkvalitnejšej organickej bavlny, šetrnej k životnému prostrediu. Hmotnosť 350 g/m2.

Ide o geneticky nemodifikovanú bavlnu, pri ktorej sa využíva namiesto syntetických hnojív hnoj, namiesto pesticídov kontrolovaní biologickí škodcovia a taktiež striedavé pestovanie, aby si pôda oddýchla. Kvalitné prepracované šitie a 15% recyklovaného polyesteru sa postarajú o to, aby mikina sadla, príjemne sa nosila a udržala si svoj tvar. 

Farba: Lila Petal

Cena: 45,- euro

Mikina Turista

Dostupná veľkosť mikiny: M, L

Model “TURISTA” ponúkame v unisex verzii. Pre výber tej správnej veľkosti odporúčame pozrieť si veľkostnú tabuľku.

Velkostna tabulka

Možnosti objednania:

1. Osobný odber v Bratislave priamo v cestovateľskej kaviarni Dobrodruh na Vajnorskej 3 v Bratislave (roh ulíc Vajnorská a Škultétyho pri Istropolise) denne od 9.00 – 22.00, v sobotu 10.00 - 22.00 a  v  nedeľu od 13.00 - 22.00. Platba je možná iba v hotovosti.

2. Vyplňte formulár nižšie. 

Do Text/poznámka prosím uveďte:

  • názov modelu
  • počet kusov
  • veľkosť  
  • svoje meno, priezvisko
  • telefónne číslo 
  • presnú adresu kam, si želáte tovar zaslať

- Cena tovaru nezahŕňa poštovné a balné vo výške 3 Eur, v  rámci celého Slovenska.

- Pri objednávke nad 50 Eur je poštovné a balné v  rámci Slovenska ZDARMA!  

POZOR: E-mailové objednávky prijaté po 20.12 nevieme zaručiť dodanie do Vianoc. Ak si želáte tovar ako darček na Vianoce, odporúčame osobný odber v Bratislave.

Ďalšie tričká a mikiny z edície Dobrodruh:

Objednať