Kontakt | O nás

Kontaktný email: [email protected]

Milí priatelia, kamaráti,

Dobrodruh.sk je cestovateľský portál založený na spolupatričnosti cestovateľov, turistov, objavovateľov, milovníkov cudzích kultúr a všetkých, čo radi spoznávajú svet. Obsah webu je denne aktualizovaný - pribúdajú články, fotky a videá. Medzi našich prispievateľov patria poprední slovenskí aj českí cestovatelia a turisti.

Pod hlavičkou Občianske združenie Dobrodruh.sk organizujeme cestovateľské besedy, turistické zrazy a turistické výlety v rámci Slovenska alebo v zahraničí, ktorých cieľom je rozvíjanie záujmu širšej verejnosti o cestovanie, turistiku, históriu a kultúru Slovenska, ako aj kultúru cudzích národov a krajín.

Ak máte otázky, námet na spoluprácu alebo nám chcete poslať vlastný článok, video, či fotky, napíšte nám na [email protected]. Vaše príspevky zaradíme na web. Po novom však môžete už aj vy sami pridávať svoj vlastný obsah, stačí sa len zaregistrovať

Ak na Dobrodruh.sk objavíte mylnú informáciu, technický nedostatok alebo len máte nápad na zlepšenie, taktiež budeme radi, ak nám dáte vedieť.

Prajeme príjemné čítanie na Dobrodruh.sk a čo najviac šťastných ciest po celom svete.

Jozef Terem

Za Dobrodruha praje Jozef Terem alias Chose, zakladateľ Dobrodruh.sk: [email protected]

Tím:

Lenka

Lenka Kantorisová - redaktorka

Má rada inakosť. V živote aj pri cestovaní. Zaujíma sa o iné kultúry, nevšedné zvyky, prírodné unikáty, netradičné vône či chute. Ak to všetko môže spojiť aj so športom, je v siedmom nebi.

 

 

 

Stante sa Dobrodruhom aj Vy!

Možností je viacero:

  • Založte si profil Dobrodruha a vyplňte doň informácie o vás.
  • Pridajte na web články, fotky alebo videá z vašich ciest.
  • Zdielajte ich na svojom Facebooku.
  • Lajknite si našu Facebookovú stránku a zapnite si na ňu upozornenia.
  • Prihláste sa na náš newsletter na spodu tejto stránky.
  • Odporúčte nás známym, ktorí podnikajú v oblasti cestovania, turistického ruchu či športového príslušenstva. Inzercia nám pomáha platiť náklady spojené s prevádzkou webu.
  • Ak máte vlastný web s podobnou témou, pošlite nám ľubovoľný príspevok vo forme článku. Tento uverejníme na dobrodruh.sk spoločne s odkazom na vašu stránku. Pomôžeme vám tak zvýšiť počet návštevníkov a ponúkame možnosť podeliť sa o zážitky a skúsenosti so širším okruhom čitateľov.

Ďakujeme!

 

Logo a bannery:

cestovanie_a_historia_v_jednom

portal_o_cestovani_a_historii

dobrodruh_sk1

 

 

 

dobro_banner

dobrodruh-cestovanie_a_historia

dobrodruh-portal_o_cestovani

dobrodruh.sk_-_cestovanie_a_historia_v_jednom

dobrodruh-viac_o_dobrodruzstvedobrodruh_-_portal_o_cestachdobrodruh-staci_len_vyrazitdobrodruh.sk-staci_len_vyrazit