Tričko "Motonomád"

Aj ty miluješ chvíle, keď sa môžeš odviezť kam chceš a staneš sa pánom svojho času i rozhodnutí? Je len na tebe kam vyrazíš, kde sa pristavíš, ako dlho sa zdržíš, kde prespíš a kedy sa pohneš ďalej, tak ako kedysi Zikmund a Hanzelka.

Zaži totálnu slobodu motonomáda, prašných ciest a neprebádaných kútov sveta s Dobrodruh tričkom “Motonomád” v limitovanej edícii. Buď tým, ktorý o všetkom rozhoduje a vyprav sa za svojim dobrodružstvom. 

Materiál: Pri jeho výrobe sme mysleli, v prvom rade, na prírodu a vyrobili ho z tej najkvalitnejšej organickej bavlny, 180 g/m2, šetrnej k životnému prostrediu. Ide o geneticky nemodifikovanú bavlnu, pri ktorej sa využíva namiesto syntetických hnojív hnoj, namiesto pesticídov kontrolovaní biologickí škodcovia a taktiež striedavé pestovanie, aby si pôda oddýchla.

Farba: CITADEL BLUE

CENA: 20,- euro

tričko motonomad

 

Dostupné veľkosti trička: 

  • Farba Citadel Blue je už iba veľkosť 2XL (veľkosti M, L a XL už nie sú)

Model “Motonomád” ponúkame v unisex verzii. Pre výber tej správnej veľkosti odporúčame pozrieť si veľkostnú tabuľku.

velkostna tabulka

Možnosti objednania:

1. Osobný odber v Bratislave priamo v cestovateľskej kaviarni Dobrodruh na Vajnorskej 3 v Bratislave (roh ulíc Vajnorská a Škultétyho pri Istropolise) denne od 9.00 – 22.00, v sobotu 10.00 - 22.00 a  v  nedeľu od 13.00 - 22.00. Platba je možná iba v hotovosti.

2. Vyplňte formulár nižšie. 

Do Text/poznámka prosím uveďte:

  • názov modelu
  • počet kusov
  • veľkosť  
  • svoje meno, priezvisko
  • telefónne číslo 
  • presnú adresu kam, si želáte tovar zaslať

- Cena tovaru nezahŕňa poštovné a balné vo výške 3 Eur, v  rámci celého Slovenska.

- Pri objednávke nad 50 Eur je poštovné a balné v  rámci Slovenska ZDARMA!  

POZOR: E-mailové objednávky prijaté po 20.12 nevieme zaručiť dodanie do Vianoc. Ak si želáte tovar ako darček na Vianoce, odporúčame osobný odber v Bratislave.

Ďalšie tričká a mikiny z edície Dobrodruh:

Objednať