Thajsko - február 2017

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte hľadám parťákov na cestu do Thajska. Chcela by som ísť vo februári príp. marci 2017 na nejaké 2-3 týždne :) Chcem opustiť svoju komfortnú zónu, nabrať odvahu a splniť si sen :)

Ahoj, ozvi sa mi na [email protected] :)

Ahoj, aj ja premyslam nad touto krajinou, aj ked ja chcem pochodit aj ine krajiny a cestovat o cosi dlhsie - laos , kambodza, vietnam... - 4 az 8 tyzdnov. Kazdopadne sa ozvi, a mozno v tom case sa pridam na thajsko s vami :) [email protected]

Ahojte zasielam svoj kontakt [email protected]
Tiež by som mohla na dlhšie - prípadne to spojiť s inými krajinami,
ale 2-3 týždne v Thajsku by bolo super :D .. ozvi sa :)

Ahoj ozvi sa mi na [email protected] Už dlhšie nad tým uvazujem.t ermin mi celkom vyhovuje

Ahoj rád by som sa pridal, tiež už nad tým dlhšie uvažujem a teraz keď je aj letenka z Bratislavy za 389€ to treba využiť
Pošli mi bližšie info čo chceš vidieť:
[email protected]

chcem sa pridat ozvi sa [email protected]

ak je to aktualne pridal by som sa posli info dik [email protected]

Tiez by som sa mozno pridal :)
[email protected]

Sme 3 chalani a tiež sa chystáme tak na 2t.koniec feb,zač. mar.
Ja už som tam bol aje tam fakt super.Odporucam pocestovat bangkok.

[email protected]

Ahoj, vo februari by som mal zaujem. Napis ak je este moznost [email protected]

ahoj ,,

sme dvaja bezproblemovi chalani. Mame v plane ist koniec januara a zaciatok februara. Mozme sa stretnut a ak si sadneme, mozme spojit cesty . [email protected]

ahojte. ja tiez chcem ist s vami. Ja mozem koniec februara, ale planoval som az koniec marca ist.

phuket-phi-phi-krabi-phuket - bol som tam uz, viem co a jak, kde a preco. Som inteligentny, rozumny, niekedy mozno trocha tichy.............

[email protected]

Zbysek Takticky Hirnak - facebook

ahojte, rád by som sa pridal na nejaké 3týždne kedže pracujem v RZP viac voľna si vybaviť neviem :(

môj mail [email protected] 

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi