Potulky umeleckým Provensálskom - leto 2013

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte, hľadám nejakú spriaznenú cestovateľskú dušu do 30 r., ktorá by sa spolu so mnou vydala na letnú, pokojnú cestu Provensálskom (vlak, bus, stop, termín si dohodneme).Plánujem navštíviť Aix-en-Provence, Orange, Arles..Vydať sa po stopách slávnych umelcov, navštíviť ich ateliéry, záhrady, kochať sa levanduľovými poliami alebo aj na nich prenocovať, spoznať miestnych ľudí, poprípade im pomôcť so zberom levandule,večer sa prechádzať, čítať si knižky, tvoriť, avšak nevynechať ani návštevu tamojších hôr, či pláží...Mám 20 r. a zatiaľ som sa túlala len pirátskou Korzikou s priateľmi, potom už len poznávačky, preto by som veľmi rada privítala skúsenejšieho cestovateľa, ktorý by ma ochránil, keďže samej žene sa mi ísť tentokrát nechce.:(
P.S. Ak nemá niekto parťáka, rada sa k nemu pridám, aj do inej destinácie :-)
Budem rada, ak sa mi ozvete na mail [email protected]

Ahoj, zaujala ma tvoja ponuka na trip po EU keďže som fotograf a chystám sa toto leto niekam vybehnúť, tak by sa nám mohli skrížiť cesty :) Zo stopom a cestovaní mam veľa skúsenosti, a keďže spomínaš potulky po umení levandulové pole tak s ami to velmi páči :) [email protected]

ahojte
tento popis je mi velmi sympatický :) zatial nemam vela skusenosti s cestovanim ale vzdy som chcela ist do Francuzska a rada by som sa pridala k tebe /k vam ak to bude mozné. od 15-21 júla mam cely tyzdeň volný. na kolko dni tam planujes ist?

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi