Skipas SunnyCard platí v 9 lyžiarskych strediskách v Rakúsku a Taliansku

Rodiny a tí čo často lyžujú a myslia zavčasu na zimu, sa môžu do konca októbra tešiť na výrazné zľavy – a to s nulovým rizikom kvôli jedinečnej záruke vrátenia peňazí z dôvodu pandémie. Karta SunnyCard platí v ôsmych najkrajších lyžiarskych stredísk Rakúska, ktorými sú Hochkar, Lackenhof am Ötscher, Hinterstoder, Wurzeralm, Almtal-Bergbahnen/Kasberg, Hochficht, Grossglockner/Heilihenblut, HochKössen ako aj Schnalstalský ľadovec v Taliansku počas celej zimy. V predpredaji do konca októbra 2020 je tento obľúbený sezónny lyžiarsky lístok v ponuke s 20% zľavou z cenníkovej ceny. Pri strednom využití karty (20 dní na lyžiach) stojí deň lyžovania 11 eur na osobu. Všetky informácie nájdete na www.skisport.com.

skipas

Hinterstoder_(C)_OO╠łT Moritz Ablinger
Hinterstoder (C) OÖT Moritz Ablinger

 

Spoznajte nové destinácie – za senzačnú cenu do konca októbra 2020

Čo znie neuveriteľne, sa dá ľahko spočítať. Kto si v predpredaji do 31. 10. 2020 kúpi SunnyCard, zaplatí za lyžovačku počas celej sezóny 437 eur namiesto 547 eur. Rodina s 2 deťmi pod 15 rokov (ročník 2006-2015) tak zaplatí za celú sezónu 874 eur, pretože deti do 15 rokov lyžujú zdarma, ak majú obaja rodičia zakúpenú SunnyCard. Za 20 dní lyžovania (1 týždeň vianočné prázdniny, 1 týždeň semestrálne prázdniny a 6 jednotlivých dní alebo 3 víkendy) zaplatí 4-členná rodina nasledujúcu dennú sumu: 874 eur: 20 = 43,7: 4 = 10,925 eur za osobu. S približne 11 eurami na deň bude lyžovačka v lyžiarskych strediskách, ktoré akceptujú kartu SunnyCard, skutočne výhodná.

Vrátenie peňazí z dôvodu pandémie uľahčí investovanie

Vzhľadom na aktuálnu situáciu poskytujeme na nastávajúcu sezónu vrátenie peňazí z hodnoty karty, ktoré si možno uplatniť vtedy, keď príde súčasne k úradnému zatvoreniu všetkých lyžiarskych stredísk partnerských destinácií karty SunnyCard v Hornom Rakúsku a Dolnom Rakúsku (Hinterstoder, Wurzeralm, Hochficht, Almtal-Bergbahnen/Kasberg, Hochkar und Lackenhof am Ötscher) a zákazník používa kartu SunnyCard menej ako 15 dní počas jej platnosti. Všetky podrobnosti o presnom odstupňovaní výšky refundácie a o postupe nájdete na www.skisport.com.

 SunnyCard

SunnyCard pre rodiča bez partnera so sezónnym lístkom pre deti

Aj pre rodiča vychovávajúceho dieťa bez partnera predstavuje karta SunnyCard jedinečnú príležitosť na výhodnú lyžovačku. Takto získajú všetky deti do 10 rokov (ročník 2011 a mladšie) žijúce v domácnosti pri kúpe SunnyCard pre dospelého kartu SunnyCard pre dieťa zdarma.

SunnyCard za špeciálnu cenu pre mladých

Pre športovcov pod 25 rokov veku je nová karta SunnyCard U 25 v predpredaji iba za 372 eur (cenníková cena je 465 eur). Cena mládežníckej sezónnej karty (ročník 2002-2005) je 328 eur v predpredaji (411 eur od 1.11. 2020). „Dávame veľký dôraz na cenotvorbu pre mladých ľudí. Sme národ zimných športovcov a tak by to aj malo zostať. Výhodné ceny sú popri atraktívnej ponuke zjazdoviek rozhodujúce, aby sme nadchli mladú generáciu“, hovorí Helmut Holzinger, predseda horských dráh Hinterstoder Wurzeralm Bergbahnen AG.

Radosť z lyžovačky počas týždňa s kartou SunnyCard MO-FR

Veľa miesta na zjazdovkách, žiadne čakanie na vlek, pokojné lyžovanie – predovšetkým starší ľudia alebo mnohí ďalší s voľným časom cez týždeň ocenia túto našu ponuku. Karta SunnyCard je v ponuke vo verzii na pracovné dni (platná od pondelka do piatka počas celej sezóny vo všetkých 9 lyžiarskych strediskách) za 318 eur (od 1.11.2020 za 398 eur)

9 top lyžiarskych stredísk v Rakúsku a Taliansku

Lyžiarska karta SunnyCard platí vo všetkých strediskách skupiny skisport.com pána Schröcknadela: Hochkar, Lackenhof am Ötscher, Hinterstoder, Wurzeralm, Almtal-Bergbahnen/Kasberg, Hochficht, HochKössen a Großglockner/Heiligenblut a na ľadovci Schnalstaler Gletscher v Taliansku.

Iba 240 km od Bratislavy nájdete oba lyžiarske regióny Hochkar a Lackenhof am Ötscher v Dolnom Rakúsku. Lackenhof je vhodný zvlášť pre rodiny s deťmi a Hochkar je obľúbený pre svoju extrémnu istotu snehovej nádielky a je obľúbený freeridermi.

Hochkar © Ludwig Farnberger
Hochkar © Ludwig Farnberger

 

© Mostviertel.at, kl. Ötscher
© Mostviertel.at, kl. Ötscher

 

V Hornom Rakúsku sa nachádzajú strediská Wurzeralm a Hinterstoder v dovolenkovom regióne Pyhrn-Priel. Obe sú ľahko dosiahnuteľné po diaľnici Pyhrn. Wurzeralm je tak isto priateľský k rodinám s deťmi , ktoré tu zažijú uvoľnenú radosť z lyžovania – na kopec premáva úplne nová pozemná lanovka. Hinterstoder je to pravé lyžiarske eldorádo – počnúc traťou svetového pohára Hannesa Trinkla až po mnohé modré zjazdovky tu nájde celá rodina svahy rôznych stupňov náročnosti. Atraktívne ponuky na ubytovanie v Hinterstoderi ponúka ALPRIMA Aparthotel, ktorý patrí lanovkovej spoločnosti.

V rozprávkovej krajine na trojmedzí Rakúska, Nemecka a Česka leží stredisko Hochficht, vyznačujúce sa istotou snehu a priateľskosťou k rodinám s deťmi. Perfektnou infraštruktúrou uľahčuje lyžovanie všetkým hosťom. Svojimi rozmanitými svahmi a pohostinnosťou stredisko boduje u dospelých i malých hostí.

Hochficht (C) Moritz Ablinger
Hochficht (C) Moritz Ablinger

 

Tak isto v Hornom Rakúsku leží stredisko Almtal-Bergbahnen/Kasberg, vhodné pre rodiny s deťmi, pre začiatočníkov i pokročilých s rozsiahlym Fun parkom a detským lyžiarskym areálom s maskotom Brunom vrátane detskej závodnej zjazdovky a rozprávkovým lesom.  

Kasberg © Oberösterreich Tourismus GmbH, Salih Alagic
Kasberg © Oberösterreich Tourismus GmbH, Salih Alagic

 

Pôsobivú kulisu ponúka návštevníkom vysokohorské lyžiarske stredisko Grossglockner/Heiligenblut. Užiť si tu môžete jedinečný výhľad na najvyšší vrch Rakúska, Grossglocker, až do jari. Značené lyžiarske trate a rozsiahla freeride aréna rozbúchajú srdcia fanúšikov hlbokého snehu.

© Grossglockner Bergbahnen Touristik
© Grossglockner Bergbahnen Touristik

 

V Tirolsku leží lyžiarske stredisko HochKössen. Tu na „Action Hill“ v oblasti s najväčšou istotou snehu v Rakúsku je nezabudnuteľná panoráma pohoria Kaisergebirge, rozmanité zjazdovky pre každého a prapôvodné chaty. V profesionálne vedenom závodnom a tréningovom centre Hochkössen na vás čaká profesionálna starostlivosť.

 Hochkossen (C) Bernard
Hochkossen (C) Bernard

 

Ľadovcová oblasť Schnalstal v Južnom Tirolsku sa nachádza vo výške 3.212 m.n.m. a ponúka aktívnym dovolenkárom všetko, čo patrí k zimnej dovolenke v Južnom Tirolsku – so zárukou snehu od septembra do mája.

 © Tourismusverband Schnalstal, Peter Santer
© Tourismusverband Schnalstal, Peter Santer

 

Jednoducho objednajte hneď: Kartu SunnyCard môžete získať prostredníctvom objednávkového formulára mailom ([email protected]), faxom (++43 7564/5275-130) alebo listomObjednávkový formulár nájdete na stránke www.skisport.com.

Svoju sezónnu kartu si môžete kúpiť aj online TU.

Sezónne karty sú platné počas všetkých prevádzkových dní v zimnej sezóne 2020/21 s výnimkou Schnalstalského ľadovca. Navyše je SunnyCard na Schnalstalskom ľadovci platná od 31. októbra 2020 do 2. mája 2021.

Na vystavenie karty SunnyCard sú potrebné nasledujúce dokumenty:

  • - vyplnený a podpísaný objednávkový formulár
  • - fotografie
  • - Na vystavenie karty SunnyCard pre deti zdarma: potvrdenie o rodinnej príslušnosti alebo kópia rodného listu  

 Bližšie informácie o karte SunnyCard nájdete na stránke www.skisport.com.