oktober - november 2017 dovca pri mori

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Hladam niekoho na dovolenku pri mori kde sa da spoznat aj krajiny. Dolezite je aby more bolo teple. Chcem tam ist v oktover alebo november 2017. Odlet z Viedne alebo Ba, cez cestovku a na tyzden alebo viac dni. Financie mam takze kludne to moze byt aj drahsia dovolenka, zalezi kam by sa islo. Som zena, 27rokov, Ba. Poprosim ma kontaktovat na: [email protected]

ahoj ja tiez rozmyslam nad dovolenkou ak tak odpis ..mozme ist niekam uz buduci tyzten :?

caute, do tak do eilatu koncom novembra?

ahoj Zuzi ten izrael by sme dali [email protected]

Ahoj, kedy by si chcela ist? Ja by som sa mozno pridala :) Das aj nejaky kontakt na seba? 

Ahojte ! 

Co tak Malidivy?

Na Maldivach som už bola a moje kolegyne to chceli zažiť tiež, preto ma naverbovali nech ich tam vezmem za malú odplatu dohodli sme sa  - čisté náklady plus 100 eur. Ja som tam bola a mam aj hotely pozrete a mam aj ponuku super cenu, komunikujem priamo s ubytovanim , nie booking alebo cestovka. Nie som firma ani agentura, jednoducho rada chodim po svete a viem co kde ako zjednat a dohodnut!

Ide sa 18.11. z Budpešte a vracia sa 28.11. z Malé. Letime Emirates veď predsa ideme na super dovolenku  tak nebudeme si to znepríjemnovať hneď na začiatku zdlhavymi presunmi na letisku!

Let uplne v pohode 4 h do Dubja a odtial cca 5 h na Male. Prejedeme pár domovskych ostrovov a pojdeme aj do rezortu! Detaily na vyziadanie a aj fotky. Ideme tam kde ja som uz bola a teda ziadne necakane veci. A nespokojnost z ubytovania.

Garantujem že cena na osobu nebude viac ako 550 eur -  co vrátane mojej 100 eur odmeny a  plus cena letenka... Tu sme myuz kupili za 750 eur, teraz moze byt drahsia... Viem presne dat pokyn co kde ako kupit a zaplatit...

Ak maš chut - mate (dvojica , skupina) ist s nami, 10 dní na Maldivoch 1300 eur! Ponúkam to ako prilžitosť zažiť niečo super... a nemusite sa bať , ja sa a ani Vas nestratím , už som kde to bola. :)

Ak niekto sa rozhodne alebo si povie ze chce aspon detaily moj mail: [email protected]

 

Co tak Malidivy?Na Maldivach som už bola a moje kolegyne to chceli zažiť tiež, preto ma naverbovali nech ich tam vezmem za malú odplatu dohodli sme sa  - čisté náklady plus 100 eur. Ja som tam bola a mam aj hotely pozrete a mam aj ponuku super cenu, komunikujem priamo s ubytovanim , nie booking alebo cestovka. Nie som firma ani agentura, jednoducho rada chodim po svete a viem co kde ako zjednat a dohodnut. Ide sa 18.11. z Budpešte a vracia sa 28.11. z Malé. Letime Emirates veď predsa ideme na super dovolenku  tak nebudeme si to znepríjemnovať hneď na začiatku zdlhavymi presunmi na letisku! Let uplne v pohode 4 h do Dubja a odtial cca 5 h na Male. Prejedeme pár domovskych ostrovov a pojdeme aj do rezortu! Detaily na vyziadanie a aj fotky. Ideme tam kde ja som uz bola a teda ziadne necakane veci. A nespokojnost z ubytovania. Garantujem že cena na osobu nebude viac ako 550 eur -  co vrátane mojej 100 eur odmeny a  plus cena letenka... Tu sme myuz kupili za 750 eur, teraz moze byt drahsia... Viem presne dat pokyn co kde ako kupit a zaplatit... Ak maš chut - mate (dvojica , skupina) ist s nami, 10 dní na Maldivoch 1300 eur! Ponúkam to ako prilžitosť zažiť niečo super... a nemusite sa bať , ja sa a ani Vas nestratím , už som kde to bola. :) Ak niekto sa rozhodne alebo si povie ze chce aspon detaily moj mail: [email protected]

 

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi