Bunda Mountain Equipment Mazeno: Vhodná na lyžiarske túry a lezenie

Sportrysy.sk predstavuje novinku na zimu 2014/2015 - hybridnú zatepľovaciu bundu Mazeno s kombináciou páperia a Primaloftu. O dokonalý pocit sucha a pohodlia sa postarajú tie najlepšie materiály a funkčné vychytávky. Viac si prečítajte v nasledujúcom článku.

Bunda Mountain Equipment Mazeno je  pomenovaná podľa hrebeňa Mazeno v masíve Nangá Parbat v Himalájach.

Predstavuje ideálnu voľbu pre lezenie v nižších nadmorských výškach a na lyžiarske túry. Je vhodná ako zatepľovacia, prípadne vrchná vrstva v suchšom počasí.

Hybridná izolácia – kombinácia kačacieho páperia s vode odpudivou teflonovou úpravou a hustotou 675 cuin v pomere 90/10 na trupe a  Primaloft GOLD® VLÁKNA na ramenách, rukávoch a kapucni. Primaloft je teda použitý na tých miestach, ktoré sú najviac vystavené mechanickému pôsobeniu a vlhkosti.

Helium 30 – vrchný materiál je teda možné ľahko zbaliť, zároveň je priedišný, vetruodolný a vďaka husto tkanej štruktúre neprepustí perie. Má vynikajúcu mechanickú odolnosť.

DWR úprava poskytne maximálnu ochranu pred vodou.

Presvedčte sa sami o prednostiach bundy Mountain Equipment Mazeno alebo si pozrite kompletnú ponuku outdoorových búnd Mountain Equipment.