Handpresso, šikovný kávovar na cesty za dobrodružstvom

Všetci milovníci lahodného moku, prosím spozornite! Ak si nedokážete ani len predstaviť čo i len deň bez šálky lahodného espressa a nemáte momentálne prístup ku kávovaru, máme pre Vás riešenie!

Či už ste niekde v prírode, pracujete v teréne alebo prosto len nemáte prístup k robustnému kuchynskému kávovaru, HandPresso je výrobok presne pre Vás. Handpresso je skutočne šikovný prístroj. Jedná sa o prvý prenosný kávovar, ktorý má úplne rovnaký výkon ako hociktorý iný kávovar a dokáže vám aj mimo civilizácie a bez elektriny ponúknuť lahodné espresso ako z pravej kaviarničky. Zároveň je aj skutočne ľahko prenosný, jednoducho ho odnesiete v akejkoľvek taške či kabelke. Odteraz nemusíte byť ani v práci odkázaní na instantnú "nesku" ktorá sa chuťovo nedá s pravým espressom ani porovnať.

Spoločnosť HandPresso bola založená v roku 2006 Henrikom Nielsenom a ako sám autor povedal, chcel ľuďom dať kávovar, ktorý bude možné použiť kdekoľvek a plnohodnotne nahradí akýkoľvek veľký kuchynský kávovar, ktorý navyše míňa pomerne veľké množstvo elektrickej energie. To sa dokonale podarilo a teraz tu máme HandPresso, šikovný výrobok pre ľudí, ktorí potrebujú šálku svojej kávy v akomkoľvek čase na akomkoľvek mieste a ktorý sa predáva v 25 krajinách a má tisícky spokojných používateľov.

HandPresso pracuje na kávové ESE (Easy Serving Espresso) tablety, ktoré jednoducho vložíte do prístroja hneď potom, ako ho ručne napumpujete na určitý tlak (16 barov) a vlejete horúcu vodu. Po vložení tablety a spustení prístroja máte ako výsledok lahodné espresso s bohatou penou.

Tento revolučný výrobok vyhral v roku 2008 až osem dizajnérskych cien vrátane prestížnych cien IF a Formland. Je úplne ekologický, nepotrebuje elektrickú energiu, keďže funguje na pumpičku. Je ľahko prenosný a ponúka kávu kvalitatívne úplne rovnakú, ako z akejkoľvek kaviarne. Výrobok je to všestranný, šikovný a aj dizajnovo veľmi pekný. Zakúpiť si ho môžete samostatne, alebo v praktickom puzdre, ktoré okrem kávovaru obsahuje aj termosku na horúcu vodu, 4 šálky a priestor na ESE kávové tablety.

Takže ak je šálka skvelej kávy denne pre vás nutnosťou a chcete si ju dopriať aj na miestach bez elektrického prúdu prípadne kávovaru, napr. v práci, v hoteli, na pláži, na chate hlboko v horách alebo na prakticky akomkoľvek inom mieste, ktoré vám napadne, HandPresso je výrobok presne pre vás a tak neváhajte a objednajte si ho už teraz na Vodaci.sk.