Sponzorované video: Wi-Fi dogs vyriešia problém s hľadaním internetu pri cestovaní

Verili by ste, že vycvičené psi sú schopné vypátrať, či lepšie povedané vystopovať bezplatnú Wi-Fi? Chlapíkovi menom José sa po rokoch tvrdého tréningu skutočne podarilo vytvoril za týmto účelom nevídanú svorku psov všetkých veľkostí.

Tento nápad považujem za veľmi vtipný a zároveň dobrú službu pre cestovateľov. Mnohí z nás sú v cudzích krajinách pomerne často a práve internetové pripojenie je prostriedok, ako sa spojiť so svojimi blízkymi. V mojom prípade je to aj práca pri aktualizácii webu Dobrodruh.sk, či pridávanie statusov na facebook Dobrodruha, nakoľko vyše 10 000 fanúšikov očakáva každý deň niečo nové. A je jedno, či ste práve mimo svojej kancelárie ďaleko vo svete. Internetové pripojenie je jednoducho pre mnohých ľudí na cestách aj pracovnou nutnosťou. Samozrejme, o dovolenkároch, ktorí sú na internete závislí už ani nehovorím... :)

wifi dog

Za Wi-Fi psa zaplatíte 12 Euro na deň alebo 5 Euro za hodinu

Paradoxne, s rozšírením internetu do telefónov, celkovo vo svete ubudlo rôznych internetových kaviarni. Vyhľadávajú sa čoraz ťažšie. No čo v prípade, ak ste vyrazili na cesty do neznámych krajín a potrebujete zohnať dobré pripojenie na internet bez znalosti domácich pomerov? Zrejme každý z nás si už vyskúšal predlhé hľadanie kvalitného internetového signálu v úplne cudzom prostredí. Toto všetko si uvedomoval aj José a rozhodol s veľkou dávnou nadhľadu a humoru vycvičiť psov, ktoré pomôžu zúfalým hľadačom internetu nájsť kvalitný Wi-Fi signál. Psov rôznych rás a veľkostí cvičí spoločne so svojim kamarátom Santiagom ako spoľahlivé vyhľadávače signálu WiFi. Na dovolenke si takto vycvičeného psa iba prenajmete a o zábavu a dobrodružstvo máte zaručene postarané :) Za Wi-Fi psa zaplatíte 12 Euro na deň alebo 5 Euro za hodinu a môžete si tento neobvyklý podnikateľský nápad a zároveň vtipný marketingový ťah vyskúšať na vlastnej koži. Wi-Fi psi všetkých rás i veľkostí sú pripravení Vám pomôcť...  A ako vôbec vyzerá pes na vyhľadávanie Wi-Fi signálu? Pozrite si nasledujúce video...

 

Spoločnosť T-Mobile prichádza s revolučným riešením pre všetkých cestovateľov! Nový sadzobník Travel & Surf Vám ponúka internetové zahraničné pripojenie vo viac ako 100 krajinách po celom svete za fixné ceny! Presvedčiť sa o tom môžete aj na Facebooku alebo Josého stránke.

- článok sponzorovaný spoločnosťou T-Mobile.