Kam vyraziť? S webom ubytovanienaslovensku.eu je odpoveď ľahšia, než by ste čakali!

Možno hľadáte riešenie obvyklého cestovateľského problému, keď prídete niekam do neznáma a odrazu niet kde zložiť hlavu. Alebo ste možno rodič niekoľkých neposedných potomkov a hľadáte im vhodnú formu vybitia energie na leto či obyčajný zimný víkend.

Možno chcete s partnerom vyraziť len tak mimo mesta, niekam za čerstvým vzduchom. Máme pre vás tip: web www.ubytovanienaslovensku.eu by ste v žiadnom z týchto prípadov nemali prehliadnuť.

Do prírody cez obrazovku

O dobrých veciach je väčšinou škoda strácať slová, čo potom o tých ešte lepších? Poďme to skúsiť... Portál ubytovanienaslovensku.eu vás už prvým klikom tresne do čela svojou vizuálnou príťažlivosťou a celkovou prehľadnosťou. Žiadne zbytočné reklamy, žiadne do očí bijúce farebné kombinácie. Hneď prvým pocitom viete, že ste vonku, že ste mimo mesta. Ako našepkáva názov, portál primárne funguje ako inzercia ubytovacích zariadení a nocľahov, nie je to však zďaleka všetko. Okrem chát či chatiek, penziónov a hotelov vám ubytovanienaslovensku.eu šikovne a nevtieravo ponúkne aj rôzne turistické a iné atrakcie. Chcete s deťmi výlet do jaskyne, či svadbu v prostredí barokového kaštieľa? Nech sa páči, už po pár kilknutiach sa bezpečne dostanete presne k tomu, čo hľadáte...

Vymyslite si výlet, my ho nájdeme!

Ak som sa pochvalne zmieňoval o prehľadnosti portálu, musím to spraviť ešte raz. Na pomerne obsiahlu databázu inzerátov na stránke nie je problém čokoľvek nájsť veľmi rýchlo a presne. Hneď na hlavnej stránke je interaktívna mapa slovenských regiónov – vďaka nej sa zorientujete podľa žiadanej destinácie. Navigačný panel na ľavej strane ponúka ďalšie, skvelo vymyslené možnosti a kategórie – rozdelí vám ponuky na ubytovanie podľa toho, či chcete bývať v kempe či hoteli, pri rieke alebo v blízko letiska, podľa toho či hľadáte luxus alebo chcete čím viac ušetriť... Možnosti výberu si môžete viacerými cestami skombinovať, takže ak je na webe čo i len jedna vyhovujúca možnosť, web vám ju ukáže. Spolu si telefónnym číslom na prevádzku, alebo rovno s kontaktným formulárom.

Či kupujete, či predávate...

Ak sa vo vás ozval červík pochybností, tak vedzte, že ste čítali dobre – portál pri každej ponuke uvádza kontakt priamo na dané zariadenie. Odpadávajú vám tak zbytočné časové a hlavne finančné nároky, ktoré by inak šli do agentúry, alebo iného sprostredkovateľa. Web ubytovanienaslovensku.eu vsádza práve na túto priamočiarosť medzi predávajúcim a kupujúcim – inzeráty si na stránku pridávajú samotní prevádzkovatelia zariadení. Ak k nim patríte, alebo uvažujete, že ponúknete jednu z izieb ako privát, portál vám za istú sumu inzerát zaradí do ponuky. Jestvuje niekoľko možností, lacnejších i drahších, určite vás ale žiadna z nich nezruinuje. Navyše práve vďaka takémuto formátu spolupráce môže web fungovať bez rôznych obťažujúcich reklám, ako sme spomenuli v úvode.

Radšej do Bangladéša?

Stránku ubytovanienaslovensku.eu prevádzkuje spoločnosť Tralandia s.r.o., ktorá v súčinnosti s ňou ponúka ďalšie weby s možnosťou preklikať sa na ubytovanie takmer všade vo svete. Dokonca aj v Bangladéši... Aby inzerentom zaručila čo najväčšiu návštevnosť, ponúka dokonca preklad stránky do 11 (!) jazykov. Web nájdete aj na zapamätateľnejšej adrese uns.sk a v súčasnosti na ňom nájdete už vyše 2000 inzerátov. Kto by si z takej ponuky nevybral?