Tričká a mikiny z edície Dobrodruh

Dobrodruh.sk vám prináša vlastnú značku oblečenia, odzrkadľujúcu “dobrodružné” originálne ilustrácie s príbehom v limitovanej edícii. Každý návrh je jedinečný, tak ako priaznivci dobrodruha. 

Či už je to bádateľ, putujúci za koreňmi neprebádaného, mĺkva duša, milujúca ojedinelé miesta, motonomád užívajúci si neskutočnú slobodu i silu vlastných rozhodnutí, priaznivec komunity dobrodruhov a ich životného štýlu alebo originálny portrét Jozefa Terema „Dobrodruha samotného“ veríme, že si v našich dizajnoch nájde každý to svoje.

Unikátnymi návrhmi sa snažíme zvýšiť povedomie o Dobrodruh.sk, ako historicky prvej slovenskej webovej platforme spájajúcej ľudí s rovnakou filozofiou úcty k prírode, neutíchajúcej túžbe objavovať nové a posúvať vlastné hranice ako aj vytvárať komunitu ľudí, s rovnakým zmýšľaním. Dávame dôraz na kvalitu, materiál šetrný k životnému prostrediu a spoluprácu s lokálnymi dizajnérmi.

100% originál Dobrodruh

Všetkým dobrodruhom ponúkame kvalitné produkty, vyrobené z organickej česanej bavlny, šetrnej k prírode, loga navrhnuté a potlačené na Slovensku. Naše kolekcie vyrábame v limitovanej edícii, čo zaručuje ich originalitu a exkluzivitu.

 

Tričko "OBJAVITEĽ" unisex

Tričko "OBJAVITEĽ"

Objaviteľ v sebe nesie symboly rešpektu k prírode, kultúram a  radosti z objavovania nového, inšpirovaný jedincom putujúcim za koreňmi neprebádaného, riadiacim sa vlastným  životným posolstvom. Jedincom ako si ty.

PREJSŤ K TRIČKÁM

 

Tričko "OBJAVITEĽKA" pre ženy

objavitelka Dobrodruh

Originál ako ty sama, pretože vieš, že to nie je o cieli, ale tej vyšliapanej ceste k nej.

PREJSŤ K TRIČKÁM

 

Šedá unisex mikina "OBJAVITEĽ"

Šedá unisex mikina "OBJAVITEĽ"

Unisex mikina z limitovanej Dobrodruh edície. Reprezentuj sám/samú seba.

PREJSŤ K MIKINE:

 

Tmavo-šedé unisex tričko "SÚKMEŇOVEC"

sukmenovec dobrodruh

Každý má svoj signál či poznávacie znamenie. Pridaj sa do klanu dobrodruhov a povedz to originálnym tričkom.

PREJSŤ K TRIČKÁM

 

Tričko "DOBRODRUH V SRDCI"

Dobrodruh v srdci Jozef Terem

Len zasvätení vedia. Už nič viac hovoriť nemusíš. Tričko „Dobrodruh v srdci“ to povie za teba.

PREJSŤ K TRIČKÁM

 

Tričko "SLOBODNÝ"

Tričko "SLOBODNÝ"

Hviezdy nad hlavou, jedinečné miesta a ty. Ukáž svetu svoje vnútorné ja.

PREJSŤ K TRIČKÁM

 

Tričko "MOTONOMÁD"

Tričko "MOTONOMÁD"

Každý máme svoju lásku. Je na čase ukázať tú tvoju „motonomádsku“.

PREJSŤ K TRIČKÁM


O Dobrodruh.sk je známe, že je to pravdepodobne prvý skutočne nezávislý slovenský cestovateľský portál  založený pred 15-stimi rokmi Jozefom Teremom s  jednoduchou ideou - rozvíjať záujem širšej verejnosti o cestovanie, turistiku, históriu i kultúru Slovenska, cudzích národov a krajín. 
Zároveň už päť rokov prevádzkujeme 1. cestovateľskú klubovňu a kaviareň na Slovensku - ktorá má ako inak názov Dobrodruh, kde spájame cestovateľov, turistov, objaviteľov, milovníkov cudzích kultúr a tých, čo radi spoznávajú svet. Vytvárame tak spoločne komunitu ľudí, ktorá sa vzájomne obohacuje. Túto filozofiu symbolizuje aj logo Dobrodruha, ktoré nájdete na každom našom tričku.