Pieninský pochod dobrej nálady

Dňa 23. júna 2012 (sobota) sa v obci Červený Kláštor koná už 7. ročník podujatia Pieninský pochod dobrej nálady, kde sú vítaní všetci nadšenci turistiky a piva.

Dňa  23. júna 2012 sa určite oplatí prísť k prístavu pltí Majere, kde od 10:00 h do 14:00 h bude prebiehať štart účastníkov 7. ročníka Pieninského pochodu dobrej nálady. Dňa 23. júna 2012 (sobota) sa v obci Červený Kláštor koná už 7. ročník podujatia Pieninský pochod dobrej nálady, kde sú vítaní všetci nadšenci turistiky a piva.Na trase dlhej cca 8km je pre registrovaných účastníkov pripravených 8 zastávok, na ktorých je možné sa občerstviť práve pohárikom zlatistého moku alebo nealkoholickým nápojom. Trasa vedie aj do susedného Poľska. V cieľovej stanici – v rekreačnom zariadení Dunajec je pre všetkých pripravený bohatý sprievodný program, napr. hry pre deti, vystúpenia hudobných skupín alebo disco show.

 

Tohtoročná trasa:

Štart a 1. zastávka piebežný štart od 10.00 do 14.00 - prístav pltí Majere 2. zastávka - Bar U Omka 3. zastávka - rafting-pieniny - požičovňa športových potrieb a lodí 4. zastávka - Espresso Tulip 5. zastávka - Bialy Domek 6. zastávka - Reštaurácia U Jakuba 7. zastávka - Chyža Pltníkov 8. zastávka - Pod lipami Cieľ a 8. zastávka - Rekreačné zariadenie Dunajec Sprievodný program: KOMAJOTA a iné vstup ZDARMA nielen pre účastníkov pochodu !!! Info a registrácia účastníkov pochodu: www.pochod.sk

SUTAZNA OTAZKA:

Kde sa koná 7. ročník Pieninského pochodu dobrej nálady?

Správnu odpoveď pošlite na [email protected] a spomedzi vás budú vylosovaní traja výhercovia odmenení vstupenkou na podujatie.