Využite víkend na skutočný oddych

Leto a s ním aj horúce "30tky" sú za nami. Padli teploty a mnohým aj nálada. Práce a povinnosti sa kopia a to už nám čoskoro začnú vyhrávať vianočné melódie. Strašiť nás budú reklamy v telke, na zastávke aj tie z rádia. Skutočne vhod padne vypadnúť preč do prírody. Niekde "mimo realitu", kde nezvonia non-stop telefóny a neprichádzajú  ďalšie a ďalšie úlohy. Aspoň na víkend.

Postačia aj 2 dni

Ak sa človek dobre naladí, dokáže zrelaxovať v príjemnej spoločnosti a peknom prostredí aj za 2-3 dni. Skvelým príkladom sú víkendové pobyty na Slovensku. Stačí sviatok v piatok alebo vybrať deň voľna a môžete si do sýtosti užiť 3 dni blahobytu. Je už len na chuti, či pôjdete prežiť dni voľna aktívne alebo siahnete po pobyte vo wellness hoteli. Dá sa to aj skombinovať.

 

Nemusí to vždy stáť "majland"

Hoci sa vám môže zdať, že aj krátky výlet v horách s kvalitným ubytovaním stojí stovky eur. Nemusí to tak byť vždy. Užiť si víkend na horách či v opojení luxusných služieb je možné aj za menej. Desiatky ponúk s najlepšími zľavami na víkendový oddych nájdete na novej stránke Jozko.sk. Rozdelené podľa miesta, kde by ste si radi oddýchli či podľa kategórie. Na svoje si prídu fanúšikovia wellnesu, cestovania a samozrejme labužníci, ktorí nevedia odolať kvalitnému jedlu.

Ponuka pre každý kraj

Jožko má rád každý kút Slovenska rovnako a preto na jeho stránkach nenájdete len zľavy v Bratislave a okolí. Špecializuje sa na komplexnú ponuku pre všetky kraje. Preto vám odporúčame prezrieť si jeho aktuálnu ponuku aby ste nepremeškali neopakovateľnú akciu. Je viac ako pravdepodobné, že nájdete zľavu šitú vám na mieru. Ak by sa tak nestalo, sledujte Jožka na Facebooku a budťe pripravený!