Tatralandia - relax v zime aj v lete

Dôkazom toho, že do aquaparku sa nechodí len v lete, je najväčší rezort vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, celoročný zábavný aquapark s termálnou vodou - Tatralandia.

V letnej sezóne patrí k najnavštevovanejším atrakciám na Slovensku a v zimných mesiacov je ideálnym miestom na relax po lyžovačke, či zábavu na tobogánoch pre celú rodinu.

Srdce Tatralandie

Srdcom Tatralandie je termálny vrt, z ktorého prúdi na povrch voda z hĺbky vyše 2500 metrov s teplotou až 60,7 °C.  Voda má blahodarné účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, čo určite ocenia všetci lyžiari po super lyžovačke v Jasnej. V rozsiahlom areáli nájdu návštevníci deväť celoročných bazénov s teplotou vody až do 38 °C, z ktorých sú štyri bazény prekryté. O zábavu sa postará deväť celoročných toboganov, deti sa zase môžu zabaviť v krytom, vodnom tropickom komplexe, na Ostrove pirátov z Karibiku. Dospelí majú možnosť dosýta si vychutnávať relax v Keltskom saunovom svete so 16 parnými, vodnými a masážnymi kúpeľmi, saunami a procedúrami, vo svete harmónie duše aj tela s atraktívnym dizajnom. V ponuke je aj wellness centrum so širokou ponukou masáží, telového ošetrenia, či procedúr. Atraktívna je najmä tradičná indická masáž s bylinkovými vrecúškami - Pinda Sveda Nam, ktorá prináša pocit absolútneho uvoľnenia a relaxácie. Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku a vôbec jedným z najväčších v strednej Európe. Zábavu aj ubytovanie si tu návštevníci môžu vychutnať v krásnej scenérii hôr, ktoré obklopujú Liptovskú kotlinu.

Zo svahov Jasnej priamo do bazéna

Tie sú práve v zimnej sezóne obrovským lákadlom pre lyžiarov, ktorí zo svahov smerujú priamo do horúcich minerálnych bazénov Tatralandie. Len 15 km jazdy autom od Tatralandie je Jasná Nízke Tatry. Jasná je rajom pre lyžiarov, strediskom s najlepšou zábavou na zasnežených svahoch na severnej a južnej strane Chopku, s viac ako 36 km upravovaných zjazdoviek. V zimnej sezóne je Jasná s Tatralandiou spojená skibusom, ktorý je pre hostí ubytovaných v Holiday Village Tatralandia poskytovaný bezplatne. tatralandia_2

Novinkou pre všetkých lyžiarov aj milovníkov termálov je možnosť s každým viacdenným skipasom navštíviť aj Tatralandiu. Všetky 2 a viacdňové skipasy je možné využiť na lyžovanie alebo na kúpanie v Tatralandii, v jeden deň je takto možné využiť buď len vstup do Tatralandie alebo len skipas.

Voľnosť počas pobytu v areáli Tatralandie priniesol aj čipový systém. Tento pre návštevníkov znamená, že peniaze, či platobné karty si môžu odložiť pri vchode do areálu, kde každý dostane elektronický čip, na ktorý sa zaznamená konzumácia, či iné doplnkové nákupy. Návštevník platí až pri odchode z aquaparku. Bezhotovostný systém si návštevníci veľmi pochvaľujú. To pravé miesto pre dokonalú letnú či zimnú dovolenku pre celú rodinu je v Holiday Village Tatralandia, kde sa dá ubytovať len niekoľko metrov od aquaparku. Holiday Village Tatralandia je jedinečný ubytovací komplex svojho druhu na Slovensku s kapacitou až 700 lôžok, kde sa snúbi komfortné ubytovanie s pobytom v úžasnej prírode Liptova. Tvorí ho 155 bungalovov a apartmánov rozdelených do štýlových osád s kompletným zázemím a službami. Hostia ubytovaní v Tatralandii môžu čerpať výhodné SKI pobytové balíky so zľavami na lyžovačku až do 30%.

Tatralandia je wellness aj fun, Tatralandia je najlepší tip na skvelú zimnú dovolenku s relaxom v horúcich termálnych prameňoch.