AquaRelax, aquapark v Dolnom Kubíne

AquaRelax, aquapark v Dolnom Kubíne, je ideálne miesto na strávenie letnej či zimnej dovolenky. Relax oddych a skvelú zábavu si tak možno vychutnať uprostred krásnej oravskej prírody.

Na svoje si prídu rodiny s deťmi, ale i tí, ktorí túžia po aktívnom výlete. Antikorový plavecký bazén, tobogany, relaxačný bazén, divoká rieka, vírivky, fínska sauna, detský kútik, reštaurácia, moderné masážno-rehabilitačné centrum, fitnes centrum, to všetko je súčasťou aquaparku.

aqua_dolny_kubin_2

Služby zariadenia sú rozsiahle a prispôsobené tak, aby boli vyhovujúce aj pre športovcov, aj pre rodiny s deťmi. Ponúka im nielen výhodné Balíky Rodina, no i pravidelné plávanie mamičiek s deťmi a Plavecké jasličky. Kurzy Plaveckých jasličiek prebiehajú v krištáľovo čistej nemineralizovanej vode s príjemnou teplotou 34 °C, ktorá je šetrná k pokožke i plavkám. Starším deťom možno dopriať skvelú zábavu na toboganoch, dvojšmykľavke Niagare, v Divokej rieke alebo Hojdacom zálive. Navyše rodičom postrážia ratolesti veselé animátorky v Detskom kútiku plnom hračiek. Môžete sa tak venovať aj sami sebe a po relaxe v podobe fínskej sauny, vírivky či  masážnych lehátok si vychutnávať skvelú kávu, zdravé jogurtové nápoje a iné pochúťky v AquaBar-e. 

aqua_dolny_kubin_1

Súčasťou aquaparku je okrem detského a relaxačného bazéna aj antikorový plavecký bazén.  Obľúbenou službou pre mamičky a mladé slečny je pravidelné cvičenie Aquaaerobicu, ktorý sa cvičí v Plaveckom bazéne 3 krát do týždňa. Často sú organizované rôzne maratóny, kedy je cvičenie vo vode spojené s cvičením zumby či taeba. Pre neregistrovaných plavcov má aquapark novinku v podobe AquaClubu, do ktorého sa možno zaregistrovať a získať viaceré výhody, účasť na pretekoch a iných aktivitách klubu. Aquapark AquaRelax Dolný Kubín sa snaží nezabúdať na nikoho a rozsiahlou paletou služieb vyhovieť všetkým návštevníkom i priaznivcom a prispievať tak k ich zdravému životnému štýlu.

Medzi najväčšie výhody aquaparku patrí nesporne to, že bazény a tobogany sú kryté, takže je prístupný celoročne so všetkými atrakciami. Benefitmi sú nepochybne pravidelné podujatia a akcie, ktoré organizuje takmer každý víkend a rovnako i súťaže prebiehajúce na webe www.aquafun.sk a  na Facebooku. Viac info na www.aquakubin.sk. Otváracie hodiny: Plavecký bazén Po-Pi           7.00-21.30     So-Ne        10.00-21.30 Vodný svet Po-Ne        10.00-21.30