Auto Drive Away

Každý, kto už navštívil USA dá určite za pravdu tvrdeniu, že cestovanie na veľké vzdialenosti nie je práve najlacnejšia záležitosť. Existuje však riešenie - Auto Drive Away.

Pominuli už časy, keď sme s otvorenými očami snívali o exotických krajinách, kultúrach, národoch, vysokých mrakodrapoch a ruchu veľkomiest. V súčasnosti je pre cestovanie hlavným kritériom obsah našej peňaženky. Tá však nie je vždy dostatočne plná, v porovnaní s našimi ambíciami. Preto padne vhod každá dobre mienená rada, ako udržať obsah financií v čo najlepšej kondícii a pritom veľa vidieť a zažiť.

Autom po USA

drive_away

Každý, kto už navštívil USA, dá určite za pravdu tvrdeniu, že to nie je práve najlacnejšia záležitosť. Ťažko sa však odoláva náporu prírodných krás akými sú Niagarské vodopády, Yellowstone, slnečná Florida, či Kalifornia. To sú tisíce kilometrov krížom-krážom po celom severoamerickom kontinente. Kam sa teda pozrieť skôr a najmä, ako? Aj v tomto smere treba dať za pravdu tvrdeniu – Amerika, krajina neobmedzených možností. Predovšetkým pre študentov a mladých ľudí, ktorých sa vydá týmto smerom každý rok viac a viac. Vďaka sprostredkovaniu nespočetného množstva pracovných a jazykových agentúr. Aj v prípade cestovania existuje neoceniteľná pomoc, čarovné slovíčko – Auto Drive Away.

Auto Drive Away - výhody

Za týmto názvom sa skrýva firma prepravujúca súkromné aj firemné, často aj na niekoľkotisícové vzdialenosti. Sídlo má v každom väčšom meste USA, adresu ľahko nájdete v telefónnom zozname. Našinca poteší fakt, že firma využíva ako prepravcov práve zahraničných turistov. Postup je jednoduchý. Prídete do pobočky, vyberiete si auto a ako šofér ho bezpečne odveziete na miesto určenia. Pritom platíte iba za pohonné hmoty. Keď vás cestuje v aute viac, je to skutočne tá najlacnejšia forma dopravy. Vďaka Auto Drive Away sa dostanete za pár dolárov z Miami do Bostonu, pozriete si New York, Washington alebo rázovité americké vnútrozemie. Podmienkou sú platné doklady a niekoľko stoviek dolárov ako depozit na poistku, ktoré vám vrátia v cieli cesty.

Takto to bolo pár rokov dozadu. Aktuálne informacie o Auto Drive Away si môžete pozrieť na webovej stránke: http://www.gonomad.com/transports/0012/javins_driveaway.html