Posielajte fotky a súťažte o outdoor fotoaparát Fuji

Chceš vyhrať jedinečný outdoor foťák či vyskúšať si špičkové fotoaparáty od Fuji? Tak neváhaj a zapoj sa do súťaže, ktorú sme pre čitateľov Dobrodruh.sk pripravili v spolupráci s Fuji. Možno práve ty vyhráš FinePix XP150 a ďalší piati z vás si na celé dva týždne vyskúšajú kvalitné foťáky od Fuji.

Ako sa zapojiť do súťaže o tak svelé ceny? Je to úplne jednoduché.

Postup je v nasledujúcich krokoch:

1. Vyberte svoje najlepšie fotografie. Prírodu, ľudí, cestovanie, turistiku, mestá... Téma závisí len od vás, mala by mať však tématicky nadväzovať na obsah Dobrodruh.sk. V opačnom prípade si vyhradzujeme právo takúto fotogalériu do súťaže nezaradiť, aby bola udržaná istá úroveň celej súťaže.

2. Fotografie nám pošlite na [email protected] buď priamo alebo v balíčku "zip", napr. cez uschovna.cz. Termín je do 6.11. 2013 /sutaz je UZAVRETA!/. Následne budú všetky albumy postupne zverejňované.

3. Maximálne však na osobu pošlite 15 fotiek a menej (veľkosť fotky stačí približne 300 kB).

4. Album s vašimi fotkami bude pod vaším menom zverejnený na facebooku Dobrodruh.sk.

5. Traja autori, ktorých album získa na facebooku celkovo najviac lajkov a zdieľaní (za celý album aj jednotlivé fotky), dostanú na zapožičanie špičkové fotoaparáty FUJI, na ktoré budú môcť neobmedzene fotiť celé 2 týždne. /POZOR: V rámci objektívnosti ale do úvahy nebudú brané organizovane zháňané lajky pre galérie tzv. "internetových lovcov výhier", ktoré budú na prvý pohľad evidentne svojou kvalitou zaostávať za fotagalériami iných autorov/

6. Ďalších dvoch autorov vyberie redakcia Dobrodruh.sk a FUJI na základe fotiek, ktoré vyhodnotíme ako najkrajšie. Aj oni dostanú foťáky na recenziu na obdobie dvoch týždňov.

7. Celkovo piati z vás dostanú možnosť vyskúšať foťáky od FUJI!

8. Ide o tieto modely:

  • - X20
  • - X100s
  • - X-E1
  • - XF1
  • - X10

9. Podmienkou pre dvojtýždňové testovanie je napísať po skončení skúšania recenziu na zapožičaný fotoaparát. Dojmy, pozitívne aj negatívne skúsenosti. Recenzia bude spoločne s vašimi novými fotkami zverejnená na Dobrodruh.sk.

10. Album s fotkami každého recenzenta bude opäť zverejnený na facebooku. Autor, ktorého album získa od čitatelov celkovo najviac lajkov a zdieľaní, vyhrá outdoor foťák FUJI FinePix XP150.