NOVINKA - Fotokurzy online!

PHOTOVIA je inovatívna online služba, ktorá sa venuje vzdelávaniu v oblasti fotografie a témam s tým súvisiacim. Prostredníctvom kvalitne spracovaného obsahu kombinuje výhody špecializovaných kníh a živých fotografických workshopov, samozrejme komplet po slovensky.

Cesta za lepšou fotografiou môže začať na internete

Fotografovanie je nie len profesia, alebo krásny koníček. Pre stále viac ľudí je to spôsob, ako nazerať na svet. Hľadanie nových uhlov pohľadu, lovenie svetla a nastavovanie hĺbky ostrosti je jednoducho v kurze. Stále prístupnejší hardware dáva do rúk širokej vrstve spoločnosti možnosť vyskúšať si profi fotografovanie na vlastnej koži. Najmä fotografovanie na digitál dáva možnosť urobiť tisícky fotiek a hľadať medzi nimi tých pár podarených.

Čo však robiť, ak dostanete chuť robiť lepšie fotky?

Plnohodnotná škola. Online. Na Slovensku vznikol unikátny projekt modernej online školy fotografovania PHOTOVIA. Ide o profesionálny kurz fotenia a úpravy fotografií vedený odbornými inštruktormi – fotografmi. Odborné lekcie, inštruktážne videá, ale dokonca aj pracovný zošit a domáce úlohy kontrolované lektormi, to všetko je prirodzenou súčasťou projektu.

Slováci sú zvyknutí využívať online prostredie vo vysokej miere. Vysokorýchlostný internet, vysoká penetrácia a pomerne slušná počítačová gramotnosť spôsobujú, že ľudia v každom veku oceňujú všetky základné výhody: kvalitnú ponuku, flexibilitu, dobrú cenu. Toto všetko mali na zreteli autori projektu PHOTOVIA.

Zaostrené na jednoduchosť a modernosť

Základnou črtou online kurzu fotografovania je jeho jednoduchosť a modernosť. Zákazník si môže vybrať a sám rozvrhnúť štúdium na mesiac, kvartál, či celý rok. Okrem prémiového štúdia je pre zaregistrovaných k dispozícií aj bezplatný obsah s mnohími lekciami a radami. Všetko čo následne potrebuje, je mať k dispozícii internetový prehliadač. Kurzy nie sú obmedzené na jeden počítač. Sú s vami všade, kde ich potrebujete, teda aj na tablete, či smartfóne. Celá komunikácia je pochopiteľne v slovenčine. Ako teda tvorcovia odporúčajú: „ak chcete zmeniť svoje fotografie, stačí len skúsiť.“

stránka: www.photovia.sk FB: https://www.facebook.com/Photovia.sk