Fotopasce nafotia unikátne zábery v prírode ale aj ochránia váš majetok

Fotopasca Welltar 7310 MMS je skvelým pomocníkom, vďaka ktorému môžete nafotiť napríklad unikátne zábery zvierat vo voľnej prírode. Zároveň ochránite svoj majetok pred vyčíňaním zlodejov, vandalov, či iných nepovolaných osôb. Táto fotopasca je vybavená mnohými špecializovanými funckiami, vďaka ktorým nie len nasníma každý pohyb v blízkosti snímaného objektu, ale vás o neželanej návšteve aj včas upozorní.

Čo sú to fotopasce

Fotopasce sú snímače vybavené pohybovým senzorom určeným na zachytávanie každého pohybu v snímanej oblasti. Pohybový senzor je prepojený s kamerou, ktorá v prípade zachytenia pohybu zhotoví kvalitnú fotografiu alebo videozáznam, vďaka ktorému budete vedieť, čo sa v okolí fotopasce deje. Fotopasce sú vybavené aj nočným prísvitom, vďaka ktorému dokážu zhotoviť kvalitné záznamy aj v úplnej tme.

Fotopasce však nie sú určené iba na ochranu majetku. Častými záujemcami o fotopasce sú poľovníci a horári, ktorí chcú vedieť, čo sa v ich revíri deje počas ich neprítomnosti. Tak, ako môže fotopasca nasnímať zlodeja vo vašej pivnici, môže zhotoviť aj krásne zábery zveri putujúcej po svojom chodníčku v lese. Medzi ďalších častých užívateľov fotopascí patria: mestá a obce, turisti, včelári, ochranári a veľa ďalších. Možnostiam použitia sa naozaj medze nekladú.

Ideálna fotopasca na stráženie majetku

Prakticky každá fotopasca môže byť použitá na stráženie majetku, či už sa jedná o vašu pivnicu, chatu, alebo firemný sklad. Niektoré fotopasce sú však na túto činnosť špeciálne prispôsobené a poskytujú rôznu dodatočnú funkcionalitu, ktorá sledovanie vášho majetku a jeho ochranu ešte umocní.

Na fotopasci Welltar 7310 MMS nájdete 40 výkonných infračervených diód, vďaka ktorým sú aj v noci zhotovené zábery ostré a dôkladne presvetlené. Výhodou je, že infračervené svetlo, ktoré tieto diódy používajú, nie je viditeľné pre ľudské oko, takže snímané osoby nebudú vôbec vedieť, že vy už o nich viete. Táto fotopasca dokáže zhotovovať až 12 megapixelové fotografie a Full HD video s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Zhotovovaný videozáznam dokonca obsahuje aj zvukovú stopu.

Ak ste si všimli skratku MMS v názve tejto fotopasce, možno ste už prišli na to, v čom je práve tento model výnimočný. Welltar 7310 MMS vám dokáže zaslať fotografie ihneď po ich zhotovení priamo na váš telefón prostredníctvom MMS, prípadne e-mailu. Vy tak budete mať okamžité informácie o dianí v stráženej oblasti, vďaka čomu môžete ihneď zareagovať.

Nakupujte od špecialistov

Welltar 7310 MMS, ako aj mnohé ďalšie modely fotopascí, si môžete zakúpiť v špecializovanom internetovom obchode eFotopasce.sk, kde vám radi pomôžeme vybrať ideálnu fotopascu práve pre vás. Ak si Welltar 7310 MMS objednáte od nás, dostanete k nej zadarmo batérie a 8 GB pamäťovú kartu, takže budete mať všetko potrebné na jej prevádzkovanie.