trip po USA (leto 2015)

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

čaute :) v lete -od polovice júna,hneď ako urobím maturitu a skúšky na VŠ- sa chystám cestovať po USA ,najlepšie ,ak sa podarí, od východu na západ...letenky do NYC a z tohto mesta by som začala ,postupne popri pobreží tie väčšie mestá smer Florida a potom po dostatočnom nabažení sa tepla, smer západ,ale ak sa tak nestane, nič sa nedeje , je to jedno akým smerom a kam pôjde,hlavne aby som bola v kontakte s anglicky hovoriacími ľudmi a s anglicky hovoriacou krajinou(ide mi o zlešenie angličtiny hlavne) :) žiadam len o ESTA povolenie ,čiže bola by som tam len asi mesiac a pol až 2 mesiace...dopravu by som zriešila tak,že by som si vybavila Ameripass -za poplatok okolo 400€ na 2 mesiace a zato by som mala akokeby "dvojmesačník" na neobmedzené cetsovanie po Amerike,teda tam kde má pokrytie americká autobusová doprava Greyhound,čo má skoro na celej ploche Spojených štátov:) prespávať sa chystám buď v autobusoch,ak by som cestovala v noci, s busmi problém nemám ,vydržím aj dlhšie trasy,alebo po lacnejších hosteloch,moteloch a ak sa podarí tak aj u nejakých miestnych ,za ešte menší poplatok :) vo všetkom som otvorená, privítam každý nápad :) môj cieľ z tohto je zažiť čo najviac za najmenej... nemám problém nadväzovať nové vzťahy,rada pokecám,naučím sa nové veci od miestných ľudí,chcem vidieť, ako skutočne ľudia žijú v danej lokalite ,preto volím takýto backpack trip ,v hoteloch vie byť každý :) ak si rovnako dobrodružnej povahy ako ja píš: [email protected] ....pred tripom by som sa s daným človekom rada trošku spoznala a radšej by som išla s nejakou babou ako chalanom,keďže frajera nechávam doma kvôli práci,aby nemal navyše starosť (prvá bude ,aby sa mi dačo nestalo ) :D
PEVNE DÚFAM ,že sa niekto nájde!
best wishes :)

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi