Thajsko 2011

Hladam zenu alebo chalana na dovolenku do Thajska v zime november2011 alebo januar 2012.Bola som uz dva krat na Phukete a rada by som si to zopakovala.

Hladam zenu alebo chalana na dovolenku do Thajska v zime november2011 alebo januar 2012.Bola som uz dva krat na Phukete a rada by som si to zopakovala.

Zabudla som kontakt..
[email protected]

Ja tiež hľadám spolucestujúcu do Thajska.Som nekonfliktná,68 ročná skúsená cestovateľka.Mám v pláne navštíviť aj Malajziu a ANkor Wat.Napriek svojmu veku som vitálna,aktívne lyžujem a pestujem aj iné športy.Absolvovala som 3 vysoké školy,dlhé roky som pracovala ako stredoškolská profesorka a riaditeľka školy.Môj kontakt:[email protected] 0907138617

Ja idem s mangelkou do tejto oblasti. Od polovice decmebra do polovice januara budeme cestovat po JV Azii. Letenky uz kupene, robime teraz itinerar, v plane mame pochodit co najviac, este sme tam neboli.

ahoj ja idem na koh samui hned po vianociach cize 29.12.2011 a naspet 18.11.2012 mozno sa prida aj bratranec tak by sme mozno radi stretli niekoho zo slovenska ak mas tiez v plane ist tiez v tomto termine mozme to nejako spojit.Tesim sa Miro Bratislava B)

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi