STOPOVANIE LETO 2015

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Čaute, je to zatiaľ len tak orientačne, ale chystám sa stopom spoznať netradičné kúty Európy. Som študentka, mám 19 rokov. Chcem na cestách stráviť aj viac, možno 3-4 mesiace v lete 2015. Skúsenosti síce nemám až také bohaté zatiaľ Rakúsko, Nemecko, Česko, Maďarsko a Rumunsko ale verím že o rok o takomto čase budem poznať kultúru väčšiny krajín :)) Takže teším sa na Vás a to hlavné...OPTIMIZMUS je podmienkou !!! :)

Ahoj, Ja som nad niečím takým uvažoval toto Leto len plány mi nakoniec bohužial nevyšli, každopádne znie to zaujímavo a teoreticky ak všetko vide ako má by som sa možno pridal :)

Možno by som išiel :) [email protected]

uvažujem o tom, ale nie na tak dlho, možno len na mesiac, v každom prípade:
[email protected]

aj ja by som sa teoreticky pridal ale tiez na kratsie (1-1,5 mesiaca): [email protected]

Ahoj ja by som sa tiez pridala na taky mesiac :) rada by som sla niekam do Tal. a potom urcite Barcelonu chcem dat toto leto. Kedtak napis :) [email protected] whatsapp 0911332742 :)

Ahoj - ak ste sa este nikto nedohodli, resp. niekto je uz nazvys :D (osobne mam najradsej stopy vo dvojici, vsetko navyse je komplikacia :)), tak kludne by som sa s niekym vydal na stop aj ja :).
Mam 26, uz pracujem, ale take 3tyzdne - mesiac si vybavit viem, pripadne by som prerusil pracu na mesiac - dva :).
V ramci Europy som uz okusil vacsinu krajin - niektore letecky, ine stopom (cca pol na pol, najdlhsi bol asi moj cca 2 mesacny stop do juhovychodnej azie, ale stopoval som vela aj v juznej a zapadnej europe, sever skoro vobec). Ale stale je vela miest, kde som nebol, resp. kde by som sa rad vratil, alebo len samotny pocit slobody na stope :).
Takze ak je niekto free - piste: [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi