spolucestujuci Kuba januar/februar 2014

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Hľadám spolupútnika na cestu Kubou, cca na 3 týždne, prelom január/február 2014. V pláne je precestovať čo najviac, východné aj západné pobrežie, plus samozrejme Karibik, rum a cigary :-) Neváhajte a pridajte sa!!

Ahoj, tiez rozmyslam vypadnut niekde v zime do tepla a precestovat nieco :-) chces ist nizkonakladovo alebo klasika moteli auto ?

urcite nizkonakladovo, kam sa bude dat hromadnou dopravou, tak to vyuzijem. Nad autom som nerozmyslala, ale pokial by nas bolo viac na rozdelenie nakladov, tak by to slo. Ked tak sa mi ozvi na mail, [email protected]

Ja by som siel ak by bolo este miesto.

miesto urcite bude, napis mi na mail

helou,platí to ešte? som energická duša, kuba-me gusta! ozvi sa :)

 

 

ano, ponuka stale plati, akurat sme trochu posunuli datum. Kludne sa mi ozvi na mail

išiel by som kľudne nás môže byť viac a náklady na prenájom auta tak budú nízke na osobu 

AhojteJ  velmi nerad by som siel na kubu sam a preto hladam partaka-partacku.... ci uz na vlastnu past,alebo nejaku cestovku,,,,a na termine sa vieme tiez nejako dohodnut....

DikyJ

Moj kontakt :  [email protected]

caute.. tu kubu ste uz absolvovali? alebo je to este aktualne.. chcela by som ist na kubu prelom april-maj a tiez niekoho hladam.. hm? :-)

Hladam spolucest. V cca termine 26.12.14-10.01.15 na kubu kapverdy ... do tepla k moru na ODDYCH a relax. Vek max do 40rokov. Proaim kontakt len na meil. Dakujrm /[email protected]/

Ahoj,
isiel by som aj ja ..posli mail
dik

Ahojte, s kamosom chceme ist na Kubu v termine april-jun cca na 2-3 tyzdne a precestovat ostrov autom/busom. Uvidime ako vela stihneme, nejaky plan uz v hlave mam. Zatial sme dvaja, tak ak by sa chcel niekto pridat piste na [email protected] a mozme sa stretnut a pokecat. Ked pridu letenky za dobru cenu, budeme kupovat...

Caute na kubu pojdeme zaciatkom februara za spoznávaním a pravdepodobne aj potápaním. Tada ak by sa chcel niekto pridať, hlavne potápači, vrelo vítame. ked tak mail [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi