Spolucestovníčka Thajsko 2015

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Snívam o cestovaní po Thajsku, možno návšteve Barmy či Laosu niekedy na prelome januára/februára 2015, približne na dva týždne. Hľadám dievča, prípadne partiu :) Ja študentka, západné Slovensko.

ahoj ak ti nevadi ze som chlapec tak by som sa mozno aj pridal.-) chcela by si len thajsko pocestovat alebo aj inu krajinu? zaujal ma celkom vietnam. letenky z bangkoku do hanoia su za facku a ak si pozries foto zatoky halong bay a SAPA (tie ryzove policka:-) urcite ta to zaujme. dal by som vietnam tak na tyzden a potom bangkok 3dni+ odtial vylet do kambodze na angor vat. a pak na phuket precestovat ostrovy. bol som uz raz v thajsku ale cisto na dovolenke takze som nikde moc nebol ak neratam ostrovy phi phi:-) ale rad by som sa tam pozrel zasa:-) ak ta ponuka zaujala alebo niekoho ineho kludne piste mail na [email protected]

Uz uz ste sli ? :D Ak nie napiste na [email protected]. Tiez snivam o dvoch tyzdnoch v Azii :)

ozvite sa aj mne na [email protected] :)

ahojte, ak ste este nesli, tak sa mi pls ozvite na [email protected]
ja mam volno momentalne, takze kludne aj tento tyzden mozme ist :)

idem vo februari..

Ahojte! Ja plánujem s priateľkou Thajsko na prelome novembra becembra... Cca 14dni,nechce sa niekto pridať? Idem 1x bez cestovky :) kľudne napíšte na [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi