Spolucestovateľ na leto 2014

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte, už s predstihom hľadám človeka, ktorý by sa chcel podujať na +- trojtýždňovú cestu niekam za hranice Európy. Nemám ešte konkrétny plán, ale do úvahy zatiaľ prichádzajú LADAKH, MUSTANG, ČÍNA alebo PERU (ale som otvorený aj iným nápadom). Vždy cestujem low-cost, kombinujem treky (aj náročnejšie) a poznávačku kultúry, histórie a ľudí. Tak nejak si predstavujem aj túto cestu. Hľadám človeka, ktorý to myslí vážne:) Ondro (26) Píšte sem alebo na [email protected].

čauko ondro, ja by som si velmi rad pozrel arizonu (tj. Grand Canyon) plánujem to na leto 2014 . Povedz svoj názor )

Zdravim,
na leto 2014 mam osobny plan mat 2 mesiace volno v praci, preto pocas jula a augusta by som rad nieco spachal. Cas a peniaze u mna nie su problem, skor najst vohdneho cloveka na spolocne vnimanie zazitkov a ciest. rad by som videl/presiel juznu ameriku (peru, ekvador, chile), alebo azia/blizky vychod (cina, alebo cokolvek bez dazdov a 40°+). Ak by ste mali niekto zaujem o spolocny trip/vylet, rad sa dam do kontaktu s niekym a pobaviem sa o potencialnej spolocnej ceste a prehodime par mailov, telefonatov, stretnuti (BA, Michal, [email protected]).

cawte rad by som sa k vam pridal je mi v poctate jedno kam a ako pojdeme jedine co je u mna problem su peniaze koncim strednu skolu tak nemam dostatok penazi. da sa mi ist od 20.juna.
s pozdravom Patrik

Od vcera som som zacal pilne pracovat na plane novej cesty.

Zatial sa zda ze to vyhra Juzna amerika

Odchod koncom tohoto mesiaca, navrat najneskor v septembri

Viac info tu: https://www.facebook.com/Montycom

ahojte, hladame spolucestovatelov -
Bratislava-Dubai (4 dni) - Srilanka -Dubai - Bratislava

ak by bol zaujem prosim kontaktujte
[email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi