späť do Nórska - road trip leto 2024

Ahojte, po minuloročnej nórskej premiére plánujem najbližšie leto návrat do tejto úžasnej krajiny. Touto cestou hľadám pozitívne naladenú parťáčku/-ka, ktorá/-rý má vzťah k prírode a chce zažiť takýto druh dobrodružstva.

Trasa do Nórska by viedla cez ČR, Nemecko, Dánsko a Švédsko s cieľom na čarovných Lofotoch - perle Nórska, spiatočná trasa potom cez Fínsko, Estónsko, Lotyšsko, Litvu a Poľsko.

Pre bližšie info píšte na: [email protected]

Martin, 39r.

Ahoj, tak to vyzerá byť riadne zaujímavá trasa, teda autom by sa vychádzalo priamo zo Slovenska a po celej trase by sa používalo bez akýchkoľvek letov? Anna

Ahoj, ďakujem za tvoju reakciu,..a môžem ti garantovať, že nie len vyzerá, ale aj v skutočnosti je:-),...áno čistokrvný roadtrip autom bez akýchkoľvek letov, ...pre viac info mi prosím ťa napíš na mailovú aadresu, na túto stránku chodievam len sporadicky

Zdravím, zaujímavá trasa,...približne kedy v lete plánuješ a na ako dlho?

Ahoj, za mňa by som chcel vyraziť niekedy koncom júna alebo začiatkom júla, ale ten odjazd je samozrejme otvorený podľa kompromisnej dohody:-)... čo sa dlžky samotného tripu týka bolo by to na 2 až 3 týždne, tiež samozrejme podľa dohody. 

Ak máš ešte nejaké otázky alebo potrebuješ nejaké ďalšie info poprosím ťa písať na moju mailovú adresu uvedenú vyššie, na túto stránku totiž nechodím každý deň, dík.

len dopĺňam, že auto by bolo zo slovenskej autopožičovne

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi