Skúsenosť s Adria Travel?

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte, chcem sa opýtať, či máte skúsenosti s CK Adria Travel. Kúpila som si poznávací zájazd do Rumunska a chcela by som vedieť, či ste boli spokojní a pod. Či je prípadne možné v rámci individuálneho voľna realizovať samostatný výlet? Ďakujem za reakcie. Zaujíma ma všetko :)

nizsie uz je v diskusie tema Adria Travel, precitaj si tam...

Len to, že je to jeden a ten istý majiteľ....urobte si úsudok....to sa hambia za prvé meno, že majú potrebu si otvárať inú ck .... pozastavujem sa nad inštitúciami, ktoré toto povolia....ale republika bannanna...to povoľuje takže sa nečudujme

Program s množstvom pamiatok bol narušený zlou organizáciou. Sprievodkyňa, pani Angela Š. bola katastrofálna. Jej schopnosti a znalosti nie sú dostatočné pre poznávací zájazd! Nemala zistené informácie, napr. o otváracích dobách a cenách vstupov, dostupných online. To pár krát spôsobilo zbytočné čakanie pred otvorením pamiatok. Tiež zvolené poradie ich návštev bolo nelogické, zapríčinené jej minimálnou priestorovou orientáciou. Preto sme prechádzali po miestach, na ktorých sme už pred tým boli a strácali čas, ktorý nám chýbal v ďalšom nahustenom programe. Podaný výklad ku pamiatkam bol stručný.

Celkový program zájazdu nebol dodržaný. Pri okamžitej reklamácii nám sprievodkyňa odporúčala v budúcnosti využiť služby iných CK.

Počas celej cesty sme mali zakázané používať toaletu v luxusnom autobuse spoločnosti NITRANS. Šoféri mali minimálne sociálne kompetencie a správali sa drzo a neprimerane k svojmu zamestnaniu.

CK AdriaTravel a CK Startrip majú rovnakú majiteľku...

S cestovnou kanceláriou ADRIA TRAVEL som cestovala za poznaním prvý krát. Bola som milo prekvapená veľmi dobrou organizáciou a hlavne super sprievodkyňou Hankou. Od prvej chvíle ako sa objavila pri autobuse, sa starala o klientov. ,,Preparkuje si ešte rýchlo autá, aby ste nedostali pokutu." Cesta ubiehala v kľudnej atmosfére, odborný výklad dopĺňala vtipnými príhodami. Navštívili sme všetky miesta , mali sme dostatok času vychutnať si romantiku a krémeš pri jazere Bled, prehliadku Terstu a rozprávkový zámok Miramare. Ubytovanie v Lido di Jesolo bolo tiež na úrovni, blízko pláže, mohli sme si užiť aj večerné more. Po raňajkách sme sa presunuli na ostrov Burano s typickými farebnými domami, potom na ostrov Murano známy výrobou benátskeho skla a zrkadiel. Posledný cieľ nášho zájazdu boli Benátky, ktoré sme si vychutnali až do západu slnka. Sprievodkyňa nás previedla všetkými hlavnými pamiatkami, podala nám odborný výklad, zistila všetky potrebné informácie, mapy, postarala sa o nás doslova ako o svoje deti. Jej profesionalita, ľudský prístup a organizačné schopnosti sú na vysokej úrovni. Ona sa tou sprievodkyňou asi už narodila. CK ADRIA môže byť na ňu právom hrdá. Aby som nezabudla , o bezpečnú dopravu sa postarali vodiči Galovič Trans, boli milí, vtipní, ústretoví, ochotní, kľudní, presne takí čo vedia vytvoriť tú správnu atmosféru, skrátka profesionáli na svojom mieste. Záverečná reč sprievodkyne v Bratislave, keď nám poďakovala, že sa s nami cítila dobre, ma len uistila v tom, že je to človek na pravom mieste. Ďakujem CK ADRIA za krásne zážitky , bonusovú sprievodkyňu a skvelých vodičov. Prajem Vám veľa úspechov a spokojných klientov.

So sestrou sme nepocujuce, boli sme na zajazde Magicke vianocne trhy v Krakowe a Zakopanom (kupovane cez Zlavomat) cez vikend, od 30.11.-1.12.2019.
Pana sprievodcu Vladislava Malasta sme upozornili, ze sme nepocujuce - od toho momentu sa o nas staral, bol trpezlivy, tlmocil a vsetko nam povysvetloval, rozpraval pomaly a pekne artikuloval, aby sme mu stihali citat z pier. Bol naoaj uzasny. Takehoto prvotriedneho sprievodcu sme este doteraz nezazili, zasluzi si velku pochvalu (verime, ze sa k nemu aj dostane ? ).

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi