Sardinia autom z BA (16.07 - 30.07.2016)

mam kupeny trajekt (auto + 4 osoby):

na Sardiniu: Civitavecchia - Porto Torres 16.07.2016 22:15

zo Sardinie: Olbia - Livorno 30.07.2016 21:30

ak by mal niekto zaujem, mam volne auto a mozeme vyrazit na okruznu jazdu po Sardinii :) pripadne,

ak by mal niekto zaujem, tak viem mu (pre)dat cely listok :)

v pripade zaujmu alebo otazok ma nevahajte kontaktovat: [email protected]

toto vypadá ako super výlet. Žiaľ nemám nikoho s kým by som aktuálne šiel ale ak by sa našli ďaľší ľudia, kľudne by sme mohli tento lístok na trajekt aj kúpiť a zobral by som vlastné auto :)

povodne sme planovali okruznu jazdu okolo Sardinie, preto tie rozne miesta prichodu a odchodu,

ale nejak sa nam posadka rozpadla, a ja som zostal sam s trajektom,

bola by skoda keby mal prepadnut len tak...

koľko inak stojí ten kompletný lístok ? Auto + 4 osoby ? Lebo sú to dosť dlhé plavby :)

su to nocne plavby, cca 8hodin, prave tak aby sa v noci vyspalo na trajekte,

trajek stal presne €319.80,

a na cene sa urcite dohodneme cez mail k Tvojej spokojnosti :)

povodny plan bol 3-5 roznych prespati v roznych castiach,
zacat v Alghero, to je kusok od trajetku, tam byt 2-3 noci, pokupat sa niekde a popozerat lahko po okoli, potom sa presunut smer niekam na juh, dole okolo Caghliari a Cia su udajne najkrasie plaze, takze tu popozerat tiez par dni nieco kade tade, a potom sa presunut po vychodnom pobrezi smerom do Olbie + pozret aj vnutrozemie + pozret na tie ostrovy hore na severe...

tak aby sa kazdy den necestovalo a nenahanalo, taka lahka pohodicka - vsak dovolenka nie :),

ale hlbsie som sa nedostal k planovaniu :)

teoreticky, zatial sme dva cudzi chalani (30 a 27),

niekto dalsi ? :D

Caute ... toto ma celkom zaujalo. Snazim sa zbuchat nejaku dovolenku na jul. Kolegyne ma prekvapili a cely august musim byt v praci, cize takto na rychlo mi ostal iba jul volny. Napiste mi, ci je to este aktualne.

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi