Road trip Nórsko - leto 2023

Ahojte, hľadám parťáka/-čku na letný  (presný den odchodu zatial neurčený, ideálne august) road trip v dĺžke 3 - 4 týždňov (podľa dohody) s cieľom spoznať čarovnú nórsku prírodu-:) …ak by mal niekto vážny záujem a súčasne je flebilný, priateľský, pozitívne naladený, aspoň s primerane dobrodružnou dušou a má aspoň nieco minimum nacestované píšte na: [email protected]

znie to zaujímavo, Norsko je úžasná krajina s dychberúcou prírodou, hneď by som sa pridal, len zatiaľ na 100% neviem ako budem mať s dovolenkou, ale ak sa mi podarí tak by som rád šiel

Ak to bude aktuálne, napis mi na mail v príspevku.

Tak vyzerá to veľmi nádejne zatiaľ, ak to bude tutovka, hneď sa ozývam…

Ahoj, do Nórska už plánujem ísť asi 6-7 rokov, je to úžasná krajina. Dalo by sa ti vyraziť aj začiatkom júla? Anka

Ahoj, ja som free prakticky celý júl august, takže možme kludne prediskutovať, napíš mi prosím na mail hore.

Ahoj, ja by som ti rád ponúkol hike-road-trip po Nórsku od juhu na sever v termíne od 13-27.7.2023. Ak by si mala záujem, daj vedieť. Máme stále 1-2miesta voľné.

Ahoj, to isté ponúkam aj ja, len s tým rozdielom, že vyrážame o 5 dní skôr ako vy a plán je 3 týždne. Dokonca tak isto máme stále 1-2 miesta voľné:-) …ale každopádne ďakujem za ponuku

p.s. som chlap:-)

 

Akurát teraz čítam, že už za pár dní odchádzaš,...tak želám nech všetko šlape podľa plánu a preibežne aj nejaké foto, ...škoda, že mi tohto roku nevyšlo, hádam ten ďalší to už bude ok

Zdravím🙋.. Registrujem tu dajakých Nórskych dobrodruhov.. Dohovoríme sa dajako? Ja mám voľno od 20.6 do 30.7. budem vyrážať z domu: zo Sudtirolu v Taliansku. Je dáke bližšie info akou dopravou by sa išlo lidi? Ďakujem 

Ahoj, štartuje sa 08.07., návrat 02.08., ide sa autom z požičovne VW Passat Variant 2,0 TDi

Zatial sme “zmiešaná dvojka”, stále je voľné este jedno miesto …

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi