Recenzie od cestovky Destinacie.sk

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Dobrý deň, prosím vás, pozná niekto cestovku Destinacie.sk alebo som pozeral, že sa predtým volali Sorger? Majú pobyt v ponuke, čo chcem zakúpiť a darovať, a nepoznám ich. Nenašiel som o nich žiadne recenzie. Má niekto z vás s nimi skúsenosť? Ďakujem, Tomáš.

NIE SOM S NIMI SPOKOJNÁ, NAŠŤASTIE SOM TEN TYP ŽE SI VŠETKO PREVERUJEM. CEZ DESTINÁCIE.SK BOLA CENA VYŠŠIA AKO MAL V PONUKE PRIAMO HOTEL NA SVOJEJ INTERNETOVEJ STRÁNKE. RADÍM KONTAKTUJTE PRIAMO HOTEL, UBYTOVACIE ZARIADENIE A NESPOLIEHAJTE SA NA NICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neznama, uveď prosim ťa presne o ktorom hotelovom zariadeni hovoriš. Lebo v opačnom pripade tvoj príspevok vyznieva nedôveryhodne.

DIK, Admin

Chodím cez Destinacie.sk na pobyty po Slovensku viac rokov a som maximálne spokojný. Raz sa stalo, že bola cena na inej stráne vyššia, tak som im napísal a cenu mi upravili. Bol som cez nich aj na dovolenke v zahraničí. Proste som spokojný. Nemám rád takých, ako neznáma vyššie, ale možno je to iba nejaká konkurencia alebo len neprajná ženská.

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi