Pohoda 2022 - partak/partacka

Ahojte,

hladam partaka/partacku na bazant pohodu 2022 :), bohuzial kamarati maju v tomto smere trochu ine zaujmy a nie su prilis do niecoho takehoto. Mam 34, robim v BA, trochu bikujem(cestak) a pocuvam vselico, mam rad pesnickarov/ky, rock, indie rock a electronicu a aj vselico dalsie a samozrejme nejake guilty pleasure a filozoficke debaty :). 

PS: mam 2 listky, teda aj jeden pre teba :) 

pekny den, budem rad ak by sa niekto nasiel :) 

Martin

Nazdar Martin,

ak sa mi nepodarí predať lístok, tak pôjdem na Pohodu "takmer sám" (s párom s iba ca. 1,5r dieťaťom, kt. bude bývať v Tr. Tepl., a "náhodne" na letisku iste stretnem nejakých známych, ale nechcem sa k nim "vterkovať" keďže ide zvačša o páry a "stabilné partie daleko od môjho bydliska v BB). V pohode :) mi napíš email na [email protected], a cez zadanie rovnakého emailu do vyhladavaca najdes na tomto webe zo 5-6 inzeratov z kt. je celkom zrejmé že "kto som, čo som" :), a aj na tzv. webparty Pohody moj inzerat na predaj listka, kt. dost mozne nepredam hoc ho predavam iba za 89 eur.

Drzim palce, nech si na Tvoj druhy listok najdes idealne (sparing)partnerku :) alebo aspon sparingpartnera :), co sa mne celkom darilo zopar rokov, ale tento rok som napriek kupe uz len 1 listka zatial "zadrel" :(

Peter z BB, 45r.

 

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi