Online LETENKY - nezáväzná kalkulácia ceny

V tejto téme je diskusia k článku: [url=http://www.dobrodruh.sk/index.php?option=content&task=view&Itemid=1167&… LETENKY - nezáväzná kalkulácia ceny[/url]

Prosím výpočet ceny letenky pre dvoch cestujúcich 1- 68r 1-55r cesta. Viedeň Madrid spiatočná v čase august september.

s úctou:)

Diky za tip. ja si letenky zvyknem bookovat cez http://www.vaselacneletenky.sk ale vzdy si rada precitam nejake nove tipy ako usetrit na cestovani, nakolko vidiet vy som toho chcela vela, ale penazi je malo :)))

vyplnte si sam uvedene kolonky a okamzite sa dozviete cenu letenky na ktorekolvek dni. je to nezavazne, nemusite sa obavat... iba vyplnte a okamzite sa vam objavia letenky s cenami nie su zavazne tie letenky, nemajte obavy:)

Dobry den, chcel by som Vas poprosit o informaciu ohladne stoptime. Planujem cestu na Novy Zeland a zaujimalo by ma ako sa da rezervovat letenka s nejakym dlhsim casom pri prestupe na dalsi let. Napriklad Vien - Singapur(stoptime) - Auckland a v Singapure by som chcel stravit par dni.

Dakujem velmi pekne za odpoved.

V tejto téme je diskusia k článku: [url=http://www.dobrodruh.sk/index.php?option=content&task=view&Itemid=1167&id=237]Online LETENKY - nezáväzná kalkulácia ceny[/url]

Prosím výpočet ceny letenky pre dvoch cestujúcich 1- 68r 1-55r cesta. Viedeň Madrid spiatočná v čase august september.

s úctou:)

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi