Návšteva Ruska

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Dobrý deň,

veľmi pekne by som chcela poprosiť tých skúsenejších, ako sa najefektívnejšie dostanem do Ruska - Moskvy? Pod slovom najefektívnejšie si predstavujem spojenie ceny + lokalita odjazdu. Pokúšala som sa hľadať informácie na internete, ale popravde neviem ani za boha nájsť napr. nejaké autobusové spojenia, či už Praha-Moskva, prípadne nejaké iné?

Našla som len informácie o letenkách, najviac sa evidentne oplatí cestovať z Budapešti.

Vopred ďakujem za odpovede.

Veronika

Ahoj. Tak odporucam ti dve moznosti- prva je letecky, daju sa niekedy zohnat lacne letenky, kamarati dokazali zohnat za 250 eur spiatocne. Ale musis mat aj trocha stastie. Ja som isiel do Moskvy na vylet a isiel som vlakom, spiatocny listok na vlak ma stal cca. 170 eur, odchadza to v nedelu podvecer zo Ziliny (treba si to prezistit na ZSR ci to nemenili), len cesta trva dva dni. Ale mas svoje lozko, je to fakt zaujimava cesta, takze ak sa extra neponahlas :) Naspat si povies kedy chces ist, vzdy sa odchadza z Moskovskej zel. stanice Kyjevska (Киевский вокзал) na smer SVK.

Ďakujem pekne za radu, medzičasom som splašila letenky za 89€ z Budapešti do Moskvy a nazad u spoločnosti Wizz.
Vďaka aj za tú radu ohľadom vlakov, dobre vedieť, že možno netreba ani cestovať do Prahy, ak by človek chcel skúsiť vlak.

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi