Loďou do Dubaja

Ahojte. Budem stručný a pôjdem priamo k veci: Hľadám spolucestujúcu/eho na plavbu výletnou loďou. (vzhľadom na tématické gala spoločenské večery, by som uprednostnil dámsku spoločnosť)

15dní/14nocí na trase:  Barcelona (Špan ielsko) - Kréta(Grécko) -  Ashdod/Jeruzalem(Izrael) - Suezský kanál - Aqa ba(Jordánsko) - Dubai(Spojené Arabské Emiráty) // 09.10.2015 - 23.10.2015

Cena je nasledovná, podľa výberu danej kajuty:

vnútorná kajuta - cca 840€/osoba (všetky poplatky + prepitné už v cene)

kajuta s balkónom - cca 1400€/osoba (všetky poplatky + prepitné už v cene, v cene je bonus 100$/osoba kredit na lodi)

letenka na trase: Viedeň - Barcelona(Niki) cca 150€ a Dubai - Viedeň(Emirates) cca 410€

Osobne by som počítal ešte s variantou zostat v Dubai na víkend, tj 2-3dni v hoteli, cca 150€ a pozrieť si moderné divy sveta :-) Palmový ostrov a Atlantis aquapark, pláž a kúpanie sa v okolí hotela Burj al Arab, najvyšia budova sveta Burj Khalifa a The Dubai Mall.

+ XYZ€ vreckové :-) suma sumárum: pri vnútornej kajute, 15dní na lodi a 3dni v Dubaji, cca 2000€/osoba ;-)

- - - - - - - Niečo o mne? Tomáš, 27 ročný, Bratislava a okolie, pracujúci, slobodný. Záľuby: športy všeobecne, vodné aktivity, plávanie, cestovanie - mám za sebou plavby v Karibiku a cez Oceán(vrámci členstva lodnej spoločnosti, môžem čerpať rôzne výhody a zľavy priamo na lodi). Hľadám niekoho s podobnými záľubami. Niekoho, kto sa nebude báť vyskúšať si surfovanie na lodi, lezeckú stenu, zahrať si basket/volej, alebo len tak leňošiť na slnku, v bazéne, vo vírivke. Niekoho komu nebude robiť problém hodiť sa do gala a ochutnať zážitkové menu. Proste hľadám niekoho, kto je pre každú srandu a akúkoľvek športovú aktivitu ;-)

Na záver len dodatok - najlepšie ak by sa našiel niekto z Bratislavy a blízkeho okolia, je to jednoduchšie pre osobné stretnutie a lepšiu komunikáciu.

ps: čím skôr, tým lepšie, rád by som v priebehu budúceho týždňa už mal booknutú plavbu a letenky.

kontakt: [email protected] // elektronicky som k dispozícií nonstop, osobne len mimo svoju flexibilnú pracovnú dobu

Malý update:

Trip mám booknutý, v kajute na lodi stále voľné jedno miesto. Letenky na trase Viedeň Barcelona aj Dubaj - Viedeň stále sú.

Aktuálne cenové rozpätie je:

kajuta na lodi: cca 541€

letenka Viedeň - Barcelona: cca 114€

letenka Dubaj - Viedeň: cca 400€

Letenka z Dubaja v ktorýkoľvek termín po vylodení. Ja som akurát v procese výberu hotela v Dubaji, keďže na víkend tam zostávam.

Ak by sa našla akákoľvek záujemkyňa, píš, pýtaj sa, môj mail je tu :-)

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi