Lietajme si po svete kade tade alebo predlzene vikendovky :)

Ahojte cestovatelia, 

hľadám. Ja osobne som nekonfliktná, ukecaná, dobrodružne naladená  pracujúca 25-ročná baba, v súčasnoti bývajúca v BA ale nachádzajúca priebežne všelikde :). 

Vo veľkom štýle dopredu plánujeme výlet na Island, ak by ste mali záujem prelom Apríl/Máj  ale zároveň ma moje topánky ťahajú priebežne s lacnými letenkami po Európe - víkendovky, predĺžené víkendy v Metroplách alebo zapadlých mestečkách či už letecky alebo vymylieť roadtrip smiley. Hocikedy, hocikam, kde to stojí za to ísť a zažiť a vidieť smiley.

Hľadám rovnako naladených ľudí, ktorí nemajú problém zbaliť tých pár slivák a žiť :). Som plná elánu a Slovensko je pre mňa trochu tesné ( nehovorím, som hrdá Slovenka! Ale svet nie je len náš malebný kúsok zeme :) ).

Ak je tu niekto kto myslí rovnako, má rád dobrodružstvá, dobré jedlo, smiech, nechá sa ukecať na bláznivé veci a nebojí sa lietať  a prekračovať svoje vlastné tiene, budem rada ak sa mi ozvete wink

Lebo život je príliš krátky aby sme žili v bublinke a nevideli TO čo nám svet ponúka. Veď peniaze sa dajú minúť aj lepšie ako na nové "i-fóny", televízory, kabáty a kabelky..

Nájdete ma na mail maily: [email protected] :).

Pekný deň, 

Leela 

 

 

 

 

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi