Kamkoľvek 14.8.-25.8.

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Čaute :) ... ak vám chýba človek na nejaký trip vrámci celej Európy v termíne 14,8.-25.8. , dajte mi isto vedieť. Som extrovertnej povahy, rada spoznám podobné dobrodružnejśie povahy :) . Ideálne niečo low cost,, prípadne autom, spanie v stane/CS/AirBnB . Som otvorená dá sa pvoedať hocičomu od hôr po more :D . Ale vylihovať pri pláži moc nevydrźím :-))) .

Doplním, som holčina na VŠ :D

Chystám sa navštíviť Florenciu a Pisu na pár dní, v termíne cca medzi 8/9-8.-14.8. Som ale lowcost cestovateľ, takže pravdepodobne pôjdem autobusom do Florencii a odtial následne do Pisy, ubytko cez booking/airbnb. Chcel by som z toho prejsť čo najviac. Ak máš záujem, kludne sa pridaj, ja som chlap, 28r, mám s skúsenosti s cestovaním v rámci aj mimo eu

napíš e-mail :)

ahoj mne chýba človek na cesty :) a vľmi by som chcel niekam ísť. Nemám žiaden konkrétny plán, ale lákajú ma krajiny s  peknou prírodou napríklad Ukrajina, Rumunsko, Nórsko... Mám 19 rád stopujem a nemám stan ale to sa už nejak vyrieši :D 

Napíš mi prosím mail na [email protected] 

Ďakujem :)

Uhh, zabudol som, ak by mal niekto zaujem tak prosim mail na [email protected]

Tiež hľadám niekoho na cesty. Ako písali už viacerí, rád by som išiel čo najviac lowcost (stopovanie, stanovanie, prípadne ak sa nájde iný lacný druh dopravy tak kľudne) . Cestoval som takto zatiaľ raz (2015 - Nórsko - stopom) a tohto roku by som rád niekedy v auguste (po 9.8.) rád skúsil inú oblasť Európy.
V prípade záujmu píšte na mail: [email protected]

Ešte by som dodal - ja 22r

Ahoj :) tiež hľadám niekoho na cesty, konkrétne smer Škandinávia :)

Ahoj,tak nad Skandinaviou som rozmyslal aj ja,bol by to moj prvy trip:) ak to este plati,tak sa ozvi:)
[email protected]

cauko, vedel by som si tiez predstavit taýto výlet v tom termine. napis mi na [email protected] .. ja chalan 28r.

Ahoj, ja by tiež šiel smer Škandinávia :) napíš mi prípadne na lukas bodka jankovic (a) gmail bodka com

Ahoj, ja v tomto termine hladam niekoho na dovolenku k moru.

Najlepsie Sicilia/Sardinia, ale moze byt aj ide.

Kupit si letenky a ubytko (bez cestovky).

Ozvi sa na [email protected]

Ahojte :)
Siel by niekto koncom roka/zaciatkom buduceho roka na Bali?

Daj mi na teba e-mail.Bali veľmi zvažujem. [email protected]

Bali... by sme dali sme M+Z ozvi sa na [email protected]

Ahoj, tiež uvažujem nad škandináviou, termín by vyhovoval, napíš na [email protected]

Stala sa mi taká vec mal som naplánovanú dovolenku zrazu všetko padlo čiže od dnes som voľný do 27.augusta . Kamkoľvek čokoľvek [email protected]

Tiež by som,sa rád pridal ? termín aj krajiny vyhovujú a takisto niečo improvizovane ?

Ahoj, napíš mi na FB. Niečo hádam vymyslíme.

https://www.facebook.com/marecek44

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi