Južná Kórea a Japonsko... a možno okolo sveta ;-)

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Čaute, 20.4.2017 prilietam do Južnej Kórey (dnes som si bookla letenku do Soulu) a mám v pláne tam stráviť aspoň mesiac, maximálne 3, podľa toho, ako veľa bude treba a ako sa mi bude páčiť. Cieľ je pochodiť krajinu a spoznať miestnu kultúru, samozrejme navštíviť aj krásne hory. Potom by som sa chcela presunúť do Japonska (letenku booknem až neskôr, keď budem vedieť, ako dlho sa chcem zdržať v Kóree) a tiež pochodiť krajinu a odhaliť japonské skvosty. Samozrejme všetko čo najviac lowcost! :-) Potom podľa aktuálnej situácie sa prípadne presunúť do inej krajiny, či spraviť hoci aj cestu okolo sveta... Najradšej by som videla napríklad Taiwan, Nový Zéland, Fiji, Havai, Galapágy, západ USA alebo Kanada, Karibik, Peru (tam ma však odrádza povinné očkovanie)... z Európy Island, Faerské ostrovy... Už asi veľa snívam, čo? ;-) V každom prípade, na túto dobrodružnú výpravu vyrážam už teraz v nedeľu (19.3.) a štartujem to jednosmernou letenkou z Varšavy do Vietnamu (booknutou len pred 2 dňami).

Ak by sa niekto chcel pridať, či už len na časť tejto cesty, alebo na celú, budem rada :-) Som flexibilná a časovo neobmedzená, trochu spontánna ;-)

Napíšte mi email: [email protected]

Jana z BA

Helou... tu je update z mojej cesty. Stravila som 30 dni vo Vietname, potom som bola 10 dni v Soule a potom som sa vratila naspat do Vietnamu... Korea je poriadne draha ;-) Ale o par tyzdnov odchadzam z Vietnamu a pojdem znova do Korey (mozno cestou este skocim do Hongkongu alebo na Taiwan), tentokrat na dlhsie a precestujem ju celu... tak keby sa niekto chcel pridat, budem rada. Odtial do Japonska...
Jana - [email protected]

ahoj -v Koree se dá provozovat dumpsterdaiving. Jsem se dočetl. To kdybys měla zájem o ultra low cost. Ondra

Haha :-D Vdaka za tip ;-) To som velmi nemala v plane... ale ved clovek nikdy nevie do akej situacie sa dostane... mozno aj toto v istom momente pride vhod ;-)

Ešte plánuješ dlhšie cestovať? Mne by sa dalo tak v septembri na nejaký ten mesiac niekde vyraziť. Zatiaľ neni predstava kde ale samému sa mi určite neche ísť.

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi