ISLAND 25.8.-11.9.2017

Zdravím všetkých, mám 29 rokov a chcela by som ist kuknut island. Priroda priroda priroda. Hory, doly, kamen, voda, zem trava. Proste priroda. Mam rada dobrodruzstvo, a necham sa nahovorit na hocico :P A kedze som nasla pomerne lacnu letenku malo by t o byt 25.8-11.9.. Spanie v stane, pripadne nejakych lacnych zariadeniach. 

Ahoj, Island by som rad videl aj ked teraz som rozmyslal nad Norskom, tiez je tam krasna priroda a omrzelo ma uz opekanie na plazi, mam radsej turistiku po horach :).  Kazdopadne Island by som dal, akurat radsej by som bol za termin na prelome Jula a augusta (lepsie pocasie), ale prisposobim sa.  mam 31.

Ahoj Peto, napis mi na mail: [email protected]

Ahoj s kamaratkou (sme aktivne vesele oraganizax.typy neradi sediace doma blizko k 50tke) a tiez chceme velmi .ist na roadtrip okolo Islandu a hladame aspon jedneho najlepsie dvoch spolu-tulajucich sa do auta po Islande na.prelome augusta -septembra (nejneskor do 13.9.navrat) na 10dni.
Hladame serioznych zaujemcov- letenky su teraz za 295-305 eur z Viedne priame lety, treba uz konat tj.stretnut sa ,prejst plan cesty ale.najma rezervovat auto ,letenky,dohodnut kto co.ma a berie do kufra(stan ,spacaky,varic bez bomby samozrejme.to sa zozenie tam ,fotaky.drony ak.maju muzski zaujemci ist a holduju tejto super technike na zachytenie super zazitkov a scenerii.
Radi sa pridame alebo rady priberieme 2partakov.Ozvite sa !termin s blizi.VDAKA.Zizi

cavky mam 21 sla by som do toho napis mi :) [email protected]

Ahoj Zizi, napis mailovu adresu, napisem Ti.

Ahojky
Paci sa,
moj mail [email protected]

Ahoj pozdáva sa mi to mám 20 rokov. Mail [email protected]

Ahoj
Napis prosim ta, priamo Veronike( pripadne mne ),planujeme spolocne stretnutie dnes 9.7. alebo pondelok 10. 7. podvecer okolo 19.30 preberieme plan, predstavy, apod.diky

Ahojte vsetci, je mi luto, ale ja sa nebudem moct nakoniec pripojit. Necakane udalosti.......Dufam, ze sa tam aspon Vy dostanete.....
S pozdravom, Veronika

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi