Ischia - termálny ostrov

V tejto téme je diskusia k článku: [url=http://www.dobrodruh.sk/index.php?option=content&task=view&Itemid=1157&… - termálny ostrov[/url]

Uz davnejsie rozmyslam o navsteve tohoto aj prilahlych dalsich ostrovov... Ako je najlepsie sa tam dostat? Je mozna bezproblemova cesta autom?

my planujeme tento rok navtivit Ischiu ale iba ako 1- dnovy vylet lebo chceme ist skor na J;) ...co by ste nam odporucili? je podla vas teda vyhodnejsie nechat auto v neapole?

V tejto téme je diskusia k článku: [url=http://www.dobrodruh.sk/index.php?option=content&task=view&Itemid=1157&id=218]Ischia - termálny ostrov[/url]

Uz davnejsie rozmyslam o navsteve tohoto aj prilahlych dalsich ostrovov... Ako je najlepsie sa tam dostat? Je mozna bezproblemova cesta autom?

pocuj je ale len do Neapolu potom musis ist na lodi(trajekte)B) B) B) B) B) B) [img size=250]http://www.dobrodruh.sk/components/com_joomlaboard/uploaded/images/__ralok_modr__.jpg[/img]

Dá sa tam dostať aj autom , ale na ostrove nedoporučujem . Taliani na Ischii sú nevyspytateľní a neplatia tam žiadne predpisy , ani presný čas . Najlepšie je letecky do Neapola , a trajektom na ostrov . Potom tam rozvážajú autobusy linkové a minibusy .
Inak je to kúzelný ostrov a všetko , čo sa o ňom píše je pravda . Nádherné termálne parky Ťa chytia za srdce a pláže tiež stoja za to . Každá je pokrytá iným piesko .
Vrelo doporučujem . Týždeň je ale málo , treba si zaplatiť aspoň 2 turnusy .
Stojí to za to . Je to nádherná dovolenka .

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi