India/februar 2016

Ahojte, volam sa Basa, zijem v Uk a uz dlho mi v hlave vrta India. Spoznavanie jej carov i necarov. Uz nejaku dobu som to odkladala, no myslim ze dozrel cas. Od teen rokov som sa zvykla potulovat, niekedy si kupovat cestovne listky inokedy stopovat, ale myslim ze na Indiu sama nestacim. Preto hladam niekoho na cestu. Do dazda i do horucich suchych dni, niekoho na koho sa budem moc spolahnut a kto sa moze spolahnut na mna. Niekoho kto sa v krizovej situacii nezlakne ale zasmeje a vyriesime to spolu s chladnou hlavou. 

Ak mate zaujem o uchechtanu spolocnost v najvysmiatejsej krajine na svete ozvite sa na [email protected]

PS: Rada by som letela koncom januara zaciatkom februara a mam na to vyhradeny cas do polovice marca, cca mesiac a pol

PPS:Plan cesty mam zatial priblizny: prilet do New Dehli cesta vlakom do Amritsar,-zlaty chram par dni na severe, dlha cesta do Jaipur-ruzoveho mesta, dalsia destinacia je Agra a jej Taj Mahal a tak by som privitala tyzden v Goa :D ak mas este nejake napady budem len rada.

 

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi