Hľadám parťačku na dlhý výlet

Včera som bola na prednášku INDODIESEL na cestách a videla som si aké by mohlo byť fajn mať správneho parťáka. Asi sa človek môže viac uvoľniť a nemusí byť taký ostražitý a tým sa dá vlastne viac zažiť. 

Ak by sa tu našla baba s ktorou by sme si sadli na túto moju bláznivú vec : Via Dinarica ísť po svojich a následne sa nejakým iným spôsobom prepraviť z Albánska cez Kosovo, Macedónsko, Bulharsko do Istanbulu. 
 

Voľno ideálne 3 mesiace ale rátať max 4. Finančne sa snažím míňať minimum ale na Balkane to nie je taký problém. Ubytovanie u obyčajných ľudí nie v hoteloch. Ale musíš vydržať sa aj dlhšie nekúpať samozrejme. 😅
 

Je jedno či si kúpime bycikel, veľmi ľahký motocykel :) alebo budeme stopovať, pôjdeme autobusom…. Necháme to otvorené. 
 

Mam manžela ktorý má dosť silne nervy na to aby vydržal kam idem, nie ešte aj aby som mala parťáka. Preto hľadám iba ženu. 
 

Mám 30 ak je to pre niekoho dôležité 😅. Jediná moja dlhšia trada bola cesta hrdinov SNP inak chodím bežne na víkendy a keď sa dá dlhšie hrebeňovky. Som kľudna nie vždy zhovorčivá ako žena po 30tke😅.

Ideál za deň 25km samozrejme keď musím dam  35km. Keď už je už naozaj nevyhnutne aj 40km. 
 

Hlavná názorová črta čo mi sedí na ľuďoch a ktorú by si mala mať je nikoho nesúdiť. Každý si môže žiť ako chce.🤗

Tak čakám ? 

 

 

 

Správny parťák je na nezaplatenie :-) držím palce, aby si ju našla 

Ahoj! Takých odvážnych žien ako Ty je veľmi veľmi malo tak neviem či sa dočkaš ale tiež držim palce raz aj motika vystreli!

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi