Hladam ludi na mesacny treking

Caute,

hladam partaka/partacku - max. troch ludi na mesacny treking - rad by som isiel trasu Thajsko-Laos-Kambodza s investiciou asi 65 000 v maji-juni. Mam uz hotovy nejaky itinerar cesty a zozbierane nejake infos hlavne o Thajsku. Som ale otvoreny dohode aj na ine krajiny - kontinenty. Tak keby mal niekto zaujem, ozvite sa na [email protected].

Znie to zaujimavo....uz ste to uskutočnili.... .?

Caute,

hladam partaka/partacku - max. troch ludi na mesacny treking - rad by som isiel trasu Thajsko-Laos-Kambodza s investiciou asi 65 000 v maji-juni. Mam uz hotovy nejaky itinerar cesty a zozbierane nejake infos hlavne o Thajsku. Som ale otvoreny dohode aj na ine krajiny - kontinenty. Tak keby mal niekto zaujem, ozvite sa na [email protected].

Hľadá sa parťák/parťáčka na menšie dobrodružstvo.
Na veku nezáleží hlavne musíš byť nenáročný/á cestuje a býva
sa low cost/ backpacker aby sa čo najviac zažilo a videlo za čo
najmenej peňazí - skúsenosti s takýmto druhom cestovania sú vítané-potrebne.
Veselé žartovné flexibilné povahy nech sa páči.
Mojim plánom je začiatok v Bratislave letecky do Londýna v Londýne 3-4
dni a potom to začne z Londýna letecky do Tel Aviv 15 dní Izrael
všetko čo sa tam dá a oplatí vidieť a záver 3-4 dni Jordánsko hlavne
staroveké mesto Petra. Termín je približne od 5 septembra do 30
septembra 2010 plus minus nejaké dni.
Treba sa však poponáhľať lebo ja som si už pre seba letenky kúpil a
neviem dokedy bude ešte tak lacná ponuka.No samému sa mi ísť nechce
"ve dvou se to táhne líp".
Pár info o mne 25ročný chalan čo si myslí že život je príliš pestry
nato aby ho strávil doma pred telkou :)))))))))))
Ak máš seriózny záujem pridať sa pošli kontakt na mail
[email protected] najlepšie skype kontakt aby sme mohli dohodnúť
podrobnosti.
Jaroslav Truchly Zilina/Hamburg

Južná India KERALA, TAMILNADU, KARNATAKA, GOA Uvádzacia cena 1.200 Euro/21 - 24 dní. FORMA - nízko nákladové cestovanie so sprievodcom pre všetkých od 18 po 80 - v malej skupine 4-6 osôb. India je napodiv plna cestovateľov - penzistov ,takže vek naozaj nerozhoduje. STRAVA : v hojne navštevovaných reštauráciách je bezpečné ,vždy čerstvé a chutné jedlo . UBYTOVANIE :hotely štandard turistickej ubytovne avšak izby sú 1 resp. 2 posteľové so stropným ventilátorom a soc. zariadením. /na základe vlastného výberu/ Nejedna sa o cestu typu komfort - očumovanie otrhaných domorodcov spoza skla klimatizovaného autobusu - my Tam budeme cestovať a žiť spolu s nimi – vcelku zábavná forma ako získať silné zážitky . Letenky a víza – vybavíme a sprievodcovsky poplatok 19 euro/os./deň je zahrnutý v predpokladanej celkovej cene . Podobne ako aj Vaše denné náklady na dopravu, medzinárodná letenka - za veľmi slušnú cenu 400 eur a miestne prelety - 100 eur./ Taktiež strava a ubytovanie - cca 13 eur/os./deň. Cena nezahrnuje Vaše zdravotne poistenie a vstupy. Cestujeme s nadhľadom , pôjdeme pomaly ,cesta je ciel a menej býva viac. Určite však uvidíme Cochin a a Fort Cochin s burzou korenia ,s čínskymi rybárskymi sieťami, holandskými pamiatkami a židovskou štvrťou v ktorej prespime, tigriu rezerváciu Preiyar s nezabudnuteľnými prechádzkami a raftingom na pltiach, neuveriteľný ,nepochopiteľný Madurai, Trichy s ostrovným Srirangamom najrozsiahlejším náboženským komplexom na svete , skvostný Tanjavur, Sravenabelagolu s najvyššou stojacou sochou , monolitom Budhu, neprekonateľné Hojšalské reliéfy v Belure, Halebide, zaplávame a oddýchneme a ochutnáme rybie thali v pohodovej Gokarne ,uvidíme mesto z inej planéty - indicky div sveta Hampi a cestu zakončíme na plážach v Goa. Viac info telefonicky , osobne a na [email protected] [email protected] Pripravujem aj Kashmir, Rajastan, Varanási, Srí Lanku, Irán, Ruský ďaleký východ, Zanzibar.

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi