Hľadá sa dobrodruh/žka

Veľmi rád by som tu našiel parťáka na tohtoročné výlety do "sveta". Hľadám iba jedného človeka, s ktorým si predovšetkým budem rozumieť. Niekoho, kto je za každú srandu a hlavne, má dobrodružnú povahu. Nevykoľají ho, keď sa nestihne prestup na letisku, keď na nás mieria zbrane (toto je už trošku extrém, ale už sa stalo všeličo), alebo nevyjde čokoľvek podľa plánu. Garantujem, že všetko (no dobre, väčšina) sa dá vyriešiť s úsmevom na perách. Koniec-koncov zo spontánnych nápadov sú tie najväčšie zážitky! Požičal by som si výrok M.Navrátila: nezáleží či je zážitok  negatívny alebo pozitívny, hlavne že je silný.
Samozrejme aj ja mám v okolí ľudí, ktorí toto spĺňajú, ale buď si už založili rodinu, alebo majú partnerku, ktorej sa úplne nepozdávajú šialené nápady jeho kamaráta:)
A kam vlastne? Nechám sa nahovoriť na čokoľvek dostatočne zaujímavé. No primárne si tento rok viem predstaviť (stále odkladané) Azory, alebo trip v JV Ázii. 
Ja osobne som dosť športovo a aktívne založený, ale viem si veľmi rád aj oddýchnuť (wellnessu odolávam iba ťažko) a zbožňujem si užívať všetko dobré, čo vie život ponúknuť. Určite by som sa chcel predtým oťukať na nejakých akciách tu na SVK (či už nejaká túra, ferraty atd), či by dlhšie fungovanie klapalo. Som z Partizánskeho a viem sa dostaviť v podstate kdekoľvek keď sa dohodneme.
Písať treba na mail [email protected] alebo po dohode na WA
Roman (34)

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi