Gruznisko - cesta z Mestia do Tkibuli cez Lentekhi a Tsageri

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Caute,

planujeme cestu po Gruznisku v strede aprila. Castou celej cesty je tato cesta: http://goo.gl/ZJOoYx
Je mozne/bezpecne tuto cestu prejst autom? Ak nie, vedeli by ste odporucit alternativnu trasu? Ak ano, mate nejake rady?

My sme šli tiež až v auguste a mali sme relatívne sucho. Máme vysoký podvozok takže sme to zvládli v pohode ale trvalo nam to dost dlho. Ak tam bude mokro a v priebehu apríla ešte asi aj sneh môže to byť dosť náročné. Záleží aké auto, aký vodič a či ide viac aút aby sa molhli keď tak ťahať...

Nejaké videá z tej cesty máme natčené tak prípadne nás kontaktujte cez náš FB a niečo skúsime poslať...

FB: www.facebook.com/bronconamiestohotela

Isli sme v auguste Kutaisi - Zhoneti - Mestia na Honde CRV a presli sme. Ale bolo to tak o prsa cinskej atletky, takze s aprilovym snehom neviem neviem. Bud nejaku supu auto, alebo extremne silne modlitby, aby sedelo pocasie:)

kazdemu mozem Gruzinsko len a len odporucat. Je to zatial TOP krajina aku som kedy navstivil a tie predsudky, co ma vacsia ludi su absolutne neopodstatnene.

Tuhle trasu jsme zrovna nejeli, ale jinak Gruzii můžeme jen doporučit!!! Přijeli jsme přes přechod Posof-Vale z Turecka, a pak jeli přes město Gori na Gruzínskou vojenskou cestu až k ruským hranicím. Silnice byly v překvapivě dobrém stavu a všichni lidé prostě úplně úžasní. Gruzínci jsou strašně srdeční a pohostinní. Na tuhle zemi máme jen dobré vzpomínky. Posíláme foto pro inspiraci.

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi