Grecko, Spanielsko Taliansko..

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte, pridá sa niekto cestoval/ka tento týždeň ideálne ( je to síce na rychlo) 25.8. do Grecka na 10 dni ubytko s letenkou v cene, alebo bud týždeň? od 29.8.. naprTaliansko-Sardínia, Capri Neapol? precestovať, Spanielsko? záleží na dohode viac menej mi je jedno kde,
nech je tam teplo a more:) uvítam návrhy nápady ďakujem nechajte mi mail ozvem sa.
žena 30+ pohodová freestyle:)

...a čo tak to Taliansko poprípade aj Monako a južné Fr.?,môžem aj autom od 27.8. m

Monako by mohlo byt aj termin vyhovuje nechaj mi mail ozvem sa,dik

milí dobrodruhovia, hľadám niekoho (najlepšie asi nejakú ženu), kto by šiel začiatkom septembra na dovolenku (na ca. 10 dní). nakoľko som ukončila vzťah, nemám ísť s kým a jednej osobe dovolenku /bohužiaľ bez príplatku za druhú osobu/ nepredajú. Je mi jedno kam (najlepšie k moru, oddýchnuť si - Chorvátsko, Grécko a pod.), a s kým (pokiaľ si normálny/a), ale musí to byť v rozpätí od 31.8 do 15.9. Kľudne si viem predstaviť aj 2 týždne vkuse :)
Inak som priateľská, 26r., viem sa prispôsobiť ale nevadilo by mi aj pokiaľ by si mal/mala individuálny program. Môj plán: oddych, ráno si ísť zabehať, zaplávať, cez deň si čítať na pláži, príp. nejaký fakultatívny/poznávací výlet, večer pozrieť západ slnka príp. vybehnúť si pozrieť večerné mesto alebo si dať drink.
kontakt: [email protected]

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi