Európa - kamkoľvek - leto 2013

Obrázok užívateľa
Anonymný (bez overenia)

Ahojte, hľadám spolucestujúceho/ich s tuláckou dušou na dobrodružnú cestu po Európe. Destinácia i termín sú vecou vzájomnej dohody :) Ak sa k nejakému dobrodruhovi môžem pridať, budem veľmi rada:) Som priateľská a mám rada nových ľudí.
[email protected]

Planujem na jun2013 cestu autom na rivieru-monaco-atď.,moze to byt aj o tyzden,pridajte sa.

koki na riviere som bol a tiez aj monako navstivil, to bol luxusny zazitok. Rad by som si to zopakoval... vzbudilo to vo mne tuzbu vratit sa do toho bohatstva. cesta autom nie je vobec zla, popri doprave do franc.sa da navstivit toho velmi vela. To by som sa pridal ak by to slo. Ja preferujem lacne dobrodruzstva a cestovanie, bez rezervacii ubytovania, stan, popripade hostel. Najsilnejsie zazitky. Vlani to bol Svajc a Franc.alpy. ja auto nemam, ale blizsie info si mozeme dat cez mail, a to [email protected]
Takychto ludi je dobre poznat co najviac :)
caves

Hľadám partnera(partnerov) na cestu do Arménska a Gruzínska - od 20.7. do 30.7. Boli sme dohodnutí äja a môj brat)s kamarátom, ktorý vlastní jeep, ale jemu to nevychádza kvôli práci. Tak ak sa nájde niekto s dobrodružnou dušou a jeepom alebo karavanom, ktorý by chcel túto cestu absolvovať, rada by som bola, keby mi napísal na [email protected]

ja by som sa mozno aj pridal, ak by si mala zaujem ist stopom.. ciel, resp. smer cesty by bol po vzajomnej dohode..

Si dobrodruh? Daj to o sebe vedieť!

Podeľ sa s novou témou s Dobrodruhmi